هواوی

مدیرعامل هواوی از برنامه‌های آینده این شرکت پرده برداشت

ریچارد یو، مدیرعامل شرکت هواوی از لیست اولویت‌های این شرکت در سال 2019 و برنامه‌های 5 تا 10 سال آینده پرده برداشت و درباره فروش محصولات، اینترنت 5G و هوش مصنوعی صحبت کرد.

ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هواوی، در نامه‌ای سرگشاده‌ از لیست اولویت‌های Huawei در سال 2019 و همچنین از برنامه‌های 5 تا 10 سال آینده و مشکلات پیش رو پرده برداشت. او همچنین به موفقیت شرکتش در فروش 200 میلیون گوشی هوشمند در سال 2018 اشاره کرد؛ موفقیتی که هواوی را به دومین تولیدکننده گوشی های هوشمند در سطح جهانی تبدیل کرده است.

به گفته ریچارد یو 100 میلیون دستگاه دیگر که شامل کامپیوترهای شخصی، تبلت‌ها، گجت‌های پوشیدنی و… می‌شود نیز در سال 2018 به فروش رسیده است. پس از سامسونگ و اپل، این سازنده چینی به سومین تبلت‌ساز بزرگ دنیا تبدیل شده است. لازم به ذکر است از دیگر برنامه‌های مهم سال 2019 این برند، حفظ اعتماد مصرف‌کنندگان نسبت به هواوی است.

سرمایه‌گذاری هواوی در اینترنت 5G و هوش مصنوعی

این شرکت همچنین قصد دارد با سرمایه‌گذاری بیشتر روی تحقیق و توسعه از جمله اینترنت 5G و هوش مصنوعی، اکوسیستمی ایجاد کند که به «تجربه‌ای هوشمندانه در هر سناریو برای مصرف‌کننده» ختم شود. ریچارد یو همچنین گفت که Huawei به قدرت هوش مصنوعی ایمان دارد و خود را نسبت به استفاده از این تکنولوژی در جهت اعمل انسان‌دوستانه از جمله کمک به کودکان ناشنوا متعهد می‌داند.

در انتها لازم است به مطابقت صد در صدی فعالیت این شرکت با حریم خصوصی چارچوب‌های فناوری کشور های مختلف در جهان اشاره کرد که به نوعی بیانگر آمادگی این برند در جهت ایجاد روابطی ایمن و در عین حال سازنده است.

۳ دیدگاه

  1. باد اورده را باد میبرد ….سامسونگ دوباره ب جایگاهی ک بهش تعلق داره برمیگرده

    (-5)
  2. خخخخ بهش میگم کاندید شه بخاطر تو

    (1)
  3. جونم برا این مدیر عامل 😍 ب جان خودم از ترامپ هم موفق تره😂😋

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*