هواوی

مدیرعامل هواوی از برنامه‌های آینده این شرکت پرده برداشت

ریچارد یو، مدیرعامل شرکت هواوی از لیست اولویت‌های این شرکت در سال ۲۰۱۹ و برنامه‌های ۵ تا ۱۰ سال آینده پرده برداشت و درباره فروش محصولات، اینترنت ۵G و هوش مصنوعی صحبت کرد.

ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هواوی، در نامه‌ای سرگشاده‌ از لیست اولویت‌های Huawei در سال ۲۰۱۹ و همچنین از برنامه‌های ۵ تا ۱۰ سال آینده و مشکلات پیش رو پرده برداشت. او همچنین به موفقیت شرکتش در فروش ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد؛ موفقیتی که هواوی را به دومین تولیدکننده گوشی های هوشمند در سطح جهانی تبدیل کرده است.

به گفته ریچارد یو ۱۰۰ میلیون دستگاه دیگر که شامل کامپیوترهای شخصی، تبلت‌ها، گجت‌های پوشیدنی و… می‌شود نیز در سال ۲۰۱۸ به فروش رسیده است. پس از سامسونگ و اپل، این سازنده چینی به سومین تبلت‌ساز بزرگ دنیا تبدیل شده است. لازم به ذکر است از دیگر برنامه‌های مهم سال ۲۰۱۹ این برند، حفظ اعتماد مصرف‌کنندگان نسبت به هواوی است.

سرمایه‌گذاری هواوی در اینترنت ۵G و هوش مصنوعی

این شرکت همچنین قصد دارد با سرمایه‌گذاری بیشتر روی تحقیق و توسعه از جمله اینترنت ۵G و هوش مصنوعی، اکوسیستمی ایجاد کند که به «تجربه‌ای هوشمندانه در هر سناریو برای مصرف‌کننده» ختم شود. ریچارد یو همچنین گفت که Huawei به قدرت هوش مصنوعی ایمان دارد و خود را نسبت به استفاده از این تکنولوژی در جهت اعمل انسان‌دوستانه از جمله کمک به کودکان ناشنوا متعهد می‌داند.

در انتها لازم است به مطابقت صد در صدی فعالیت این شرکت با حریم خصوصی چارچوب‌های فناوری کشور های مختلف در جهان اشاره کرد که به نوعی بیانگر آمادگی این برند در جهت ایجاد روابطی ایمن و در عین حال سازنده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. باد اورده را باد میبرد ….سامسونگ دوباره ب جایگاهی ک بهش تعلق داره برمیگرده

  2. خخخخ بهش میگم کاندید شه بخاطر تو

  3. جونم برا این مدیر عامل 😍 ب جان خودم از ترامپ هم موفق تره😂😋