گلکسی S10

باتری هر سه مدل گلکسی S10 ظرفیت 3000 میلی‌آمپر ساعتی خواهد داشت؟

رگولاتوری «آناتل» برزیل، ظرفیت باتری هر سه مدل گلکسی S10 را در تاییدیه‌های صادر شده برای این دستگاه‌ها، 3000 میلی‌آمپر ساعت درج کرده است؛ در حالی که اطلاعات پیشین به ارقام بالاتری اشاره داشتند.

در اسناد منتشر شده، مدل معمولی گلکسی اس 10 با شماره مدل EB-BG973ABU، مدل لایت با شماره EB-BG970ABU و مدل پلاس با شماره مدل EB-BG975ABU ثبت شده‌اند. آناتل سال گذشته در تاییدیه خود برای پرچمداران سامسونگ، ظرفیت باتری گلکسی S9 و S9 پلاس را به درستی ثبت کرده بود؛ بنابراین اعلام ظرفیت 3000mAh برای باتری هر سه مدل گلکسی S10 را از سوی این نهاد، باید کاملا جدی گرفت.

باتری هر سه مدل گلکسی S10

البته گزارش‌های قبلی، تنها باتری گلکسی اس 10 لایت را با ظرفیت 3100 میلی‌آمپر ساعتی توصیف می‌کردند (اختلاف 100mAh به دلیل تفاوت ظرفیت حداقلی و معمول باتری است) و این رقم را برای مدل‌های استاندارد و پلاس، به ترتیب 3500 و 4000 میلی‌آمپر ساعت می‌دانستند.

متاسفانه در تصویری که رگولاتوری کشور کره پس از صدور گواهی برای این دستگاه‌ها منتشر کرده، اطلاعات مربوط به ظرفیت باتری قابل رویت نیست و فعلا، تنها می‌توان به تاییدیه نهاد برزیلی استناد کرد. البته همچنان این امیدواری وجود دارد که اسناد آناتل، حاوی اطلاعات نادرستی باشند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. سامی به پایان راه رسیده کاملا مشخصه
    قطعا با این رویه ورشکست میشه تو بازار موبایل امروزی