سفینه فضایی اپل به زودی فرود می آید !

مقر جدید کمپانی اپل  ” Apple Campus 2 ” که به نام Spaceship (سفینه فضایی) نیز نامیده می‌شود، با سرعتی وصف ناپذیر در حال ساخت و ساز است و کم کم ظاهر فضایی آن پدیدار می‌شود.

گویا اپل عزمش را جزم کرده که مطابق برنامه، اوایل تابستان ۲۰۱۶ به مقر جدید نقل مکان کند. از جمله نکاتی که با دیدن تصاویر این سازه به ذهن خطور می‌کند، بزرگی و مقیاس عظیمی است که اپل برای این ساختمان در نظر گرفته. اما باید این نکته را هم در نظر گرفت که ساختمان جدید باید پذیرای ۱۳۰۰۰ کارمند این شرکت باشد. کارمندانی که اپل مدت‌هاست برای میزبانی‌شان به اجاره کردن ساختمان‌هایی در حوالی مقر کوپرتینو روی آورده است.

Apple-Releases-New-Photo-of-the-Colossal-Spaceship-Campus-Site-in-Cupertino-465831-2

اپل برای ساخت مقر جدید، ۵ میلیارد دلار بودجه تخصیص داده که البته با توجه به اینکه دارایی‌های این شرکت از مرز ۷۰۰ میلیارد دلار فراتر رفته و به ارزشمندترین شرکت امریکایی و جهانی تبدیل شده، صرف کردن این هزینه از جانب اپل، مانند صرف هزینه‌ای است که ما برای آویختن یک تابلوی نقاشی به دیوار اتاقمان می‌کنیم.

Apple-Releases-New-Photo-of-the-Colossal-Spaceship-Campus-Site-in-Cupertino-465831-4

قرار است سفینه فضایی اپل کاملا بر پایه انرژی‌های پاک و تجدید پذیر بنا شود. مکانی که مدیر ارشد اجرایی اپل، Tim Cook آن را خانه نوآوری و خلاقیت برای دهه‌های پیش رو خوانده و همچنین در جایی دیگر این بنا را سبزترین بنای روی زمین نامیده است.

منبع : softpedia

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*