تماشا کنید : اولین تریلر قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان با نام Star Wars: The Force Awakens

زمانی بسیار طولانی از اتمام سری فیلم‌های استار وارز می‌گذرد و سینمادوستان مدت‌هاست که در انتظار شماره جدیدی از این فیلم‌ها هستند تا اینکه بالاخره دیزنی و کمپانی فیلمسازی جورج لوکاس تصمیم به ساخت سری جدیدی از این فیلم گرفتند. امروز تریلری ۸۸ ثانیه‌ ای از شماره جدید فیلم‌های استار وارز با نام The Force Awakens منتشر شد. 

Star-Wars-The-Force-Awakens

پس از بررسی‌ها تولید این فیلم به بد روبات و کارگردان مشهور آن جی‌جی آبرامز سپرده شد تا پس از موفقیت در تولید فیلم‌های استارترک بتواند مجوز تولید سری جدید فیلم‌های استار وارز را نیز دریافت کند. و با توجه به تریلر، بازگشت ستاره‌های مشهور و تصاویر هیجان انگیز آن می‌توان به موفقیت چشمگیر این سری نیز بسیار امیدوار بود.

دیزنی در تولید این فیلم بسیار محتاط بوده و حداکثر تلاش خود را برای عدم افشای جزئیات آن به کار گرفته است. در عین حال باید این نکته را نیز در نظر داشت که کمتر از یک ماه از اتمام فیلمبرداری می‌گذرد و این خود دلیلی برای کم‌بودن زمان این تریلر ۸۸ ثانیه ای بوده است.

این تریلر را تنها می‌توان در جهت به هیجان آوردن طرفداران بی شمار دنیای استار وارز و به نوعی اعلام رسمی فیلم برشمرد و با توجه به آغاز کار جلوه‌های ویژه، باید در ماه‌های آینده انتظار تریلری طولانی‌تر و با جلوه‌های ویژه پُر زرق و برق‌تری را داشت.

The Force Awakens تمامی هسته اصلی بازیگران تریلوژی پیشین استار وارز را چون مارک همیل، کری فیشر و هریسون فورد را در اختیار دارد. علاوه بر این بازیگران جدیدی را نیز برای جلب نظر سینماروهای جوان و امروزی در نظر گرفته است.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. هرکی از این فیلم خوشش نمیاد خوب نگاه نکنه….نظر نخواستن دادا
    واقعا داستان فیلم جالبه خیلی هیجانیه….

  2. اینام دیگه خزش کردن از بس این فیلم رو ساختن. کلا چرته داستان فیلم.