انتشار نخستین عکس از فیلم Bad Boys For Life با حضور ویل اسمیت و مارتین لارنس | گجت نیوز
آخرین مطالب
17
امروز
فیلم Bad Boys For Life

انتشار نخستین عکس از فیلم Bad Boys For Life با حضور ویل اسمیت و مارتین لارنس

ویل اسمیت، یکی از بازیگران مجموعه فیلم‌های پسران بد، نخستین عکس از فیلم Bad Boys For Life را در حساب اینستاگرامی خود منتشر کرده است. فیلم پسران بد برای زندگی قرار است سال آینده به روی پرده‌ی سینماها بیاید.

این روزها ستاره‌ها نقش بسیار به‌سزایی را در بازاریابی فیلم‌های سینمایی دارند؛ به طور مثال می‌توان به دواین جانسون اشاره کرد که با انتشار عکس‌ها و تریلرهایی از فیلم‌های در حال بازی خود در حساب کاربری اینستاگرامیش، باعث فروش فوق‌العاده‌ی آن‌ها در گیشه‌ها می‌شود. اگر در روزهای اخیر به صفحه‌ی اینستاگرامی ویل اسمیت سر زده باشید، متوجه کلیپ تصویری می‌شوید که از فیلم پسران بد یا همان “Bad Boys” همراه با مارتین لارنس منتشر می‌کند. همه‌ی این‌ها مربوط به فیلم Bad Boys For Life بوده که در حال ساخت و فیلمبرداری آن هستند.

فیلم Bad Boys For Life

نخستین جزئیات پسران بد برای زندگی

در حالی که این کلیپ تا حدودی داستان فیلم Bad Boys For Life را لو می‌دهد، گفته می‌شود در این نسخه در یک واحد پلیس جدید بازیگرانی همچون الکساندر لودیویگ، ونسا هاجنز و چارلز ملتون در آن ایفای نقش می‌کنند و باید با دو کارآگاه جنجالی به نام‌های مایک لوری (ویل اسمیت) و مارکوس برنت (مارتین لارنس) چالش‌های پیش رو را بگذرانند. با نگاهی به اتاق پشت سر این دو در عکس، تقریبا می‌توان گفت که خرابی زیادی به بار آمده است. به نظر می‌رسد این دو کارآگاه، زندگی را به کام کاپیتان هاوارد (جو پانتولیانو) زهر خواهند کرد.

زمان اکران فیلم Bad Boys For Life

فیلم پسران بد برای زندگی با کارگردانی ادیل ال اربی، بیلاه فلاح و تهیه کنندگی جری بروکهایمر در دست ساخت است. این فیلم قرار است 17 ژانویه سال 2020 میلادی (27 دی ماه 1398) به پرده‌ی سینماهای سراسر جهان بیاید. اگرچه به نظر می‌رسد ویل اسمیت خیلی زود به انتشار عکس‌ها و نشت‌هایی از این فیلم پرداخته و نتوانسته کمی بیشتر صبر کند!

یک دیدگاه

  1. بعد ده سال واقعا دوس قسمت اول مخصوصا اولی خیلی خاطره انگیز بودن

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*