تحویل ام جی 360

تحویل ام جی 360 با 4 تا 10 ماه تاخیر انجام می‌شود

تحویل ام جی 360 با 4 تا 10 ماه تاخیر انجام می‌شود. طبق اطلاعیه شرکت آذویکو، مشتریان خودرو MG 360 از اسفند 97 تا 10 آبان 98 می‌توانند خودرو ثبت نامی خود را تحویل بگیرند.

شرکت آذویکو که به عنوان نماینده رسمی خودروهای ام جی در ایران محسوب می‌شود، با انتشار اطلاعیه‌ای به مشتریان خودروهای ام جی 360 اعلام کرد که تحویل این خودرو با تاخیر 4 تا 10 ماهه انجام خواهد شد و مشتریان از اسفند 97 تا 10 آبان 98 می‌توانند خودرو ثبت نامی خود را تحویل بگیرند. بر اساس این اطلاعیه، به دلیل اینکه قرارداد مشتریان قطعی منعقد شده است، تحویل ام جی 360 طبق همان قیمت قبلی محاسبه خواهد شد. همچنین شرکت آذویکو برای جبران تاخیر به وجود آمده خسارتی را برای مشتریان در نظر گرفته است. در ادامه جزئیات اطاعیه تحویل ام جی 360 را مشاهده می‌کنید:

جزئیات اطلاعیه شرکت آذویکو 

در متن این اطلاعیه آمده است:

احتراما در راستای اطلاعیه‌های منتشر شده قبلی شرکت صنعت خودرو آذربایجان مبنی بر اعمال محدودیت‌های بین‌المللی و تاثیر مستقیم آن بر صنعت خودرو و لاجرم به تعویق افتادن ایفای تعهدات، ضمن تقدیر و سپاس از بردباری مشتریان در همراهی و همیاری، بدین‌وسیله این شرکت با در نظرگیری جوانب و راهکارهای جدید در تامین و پشتیبانی قطعات اولیه تولید، برنامه زمان‌بندی تحویل الباقی تعهدات را به استحضار می‌رساند:

برنامه زمان‌بندی تحویل جی ام 360

  • قیمت قرارداد مشتریان قطعی است.
  • محاسبه سود مشارکت بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو به شماره 60/255385 معادل سود سپرده برابر نظام بانکی 18 درصد است.
  • محاسبه سود انصراف حداکثر 3 درصد کمتر از نرخ سود سپرده یک ساله نظام بانکی است.
  • جبران خسارت تاخیر در تحویل خودرو معادل سود مشارکت به علاوه یک درصد ماهانه است.
تعهد باقی‌مانده ماهموعد تحویلماه جایگزین برای تحویل
مهر 97کلیه تعهدات باقی‌مانده که دعوتنامه آن‌ها صادر و تکمیل وجه شده‌اندبهمن و اسفند 97
تعهدات باقی‌مانده تحویل تا 20 مهر‌ماهفروردین و اردیبهشت 98
تعهدات باقی‌مانده تحویل تا 25 مهر‌ماهخرداد و تیر 98
تعهدات باقی‌مانده تحویل تا پایان مهر‌ماهمرداد 98
آبان 97تعهدات آبان 97شهریور 98
آذر 97تعهدات آذر 97مهر 98
دی 97تعهدات دی 97تا 10 آبان 98

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. منم نظرم اینه تحویل نمیدن.دزدی تو روز روشن.مدیرعامل اذیکو یه دزد بی سرو پاست که هر تعدی رو زیرپا میذارن.واقعا جای تاسف داره این اوضاع

  2. من میگم نمیدنش اینا میکن با تاخیر میدن

    • اینا دارن زمان میخرن برای تحویل ندادن.مدیرعامل اذیکو یه دزد بی سروپاست که هیچ تعهدی رو متعهد نیستن.دزدی تو روز روشن تو این مملکت