لاک پشت های نینجا

لاک پشت های نینجا با یک فیلم انیمیشنی جدید در راه نتفلیکس

فیلم انیمیشنی جدید لاک پشت های نینجا با نام Rise of the Teenage Mutant Ninja به زودی در نتفلیکس منتشر می‌شود. در ادامه جزئیاتی از این انیمیشن جدید را می‌توانید بخوانید.

استودیو نیکلودئون در حال تولید یک انیمیشن جدید از لاک پشت های نینجا با نام “Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles” برای سرویس نتفلیکس است. این مجموعه‌ی محبوب اخیرا به فهرست برنامه‌های نیکلودئون بازگشته است. طلوع لاک پشت های نینجای جوان یک کارتون دو بعدی است که در آن راف٬ لئو٬ دانی و مایکی همراه با اپریل اونیل (دستیار آزمایشگاه بکستر استاکمن) به دنبال کشف رمز و رازهای نیویورک سیتی هستند.

صداگذاری شخصیت‌های مجموعه انیمیشن لاک پشت های نینجا بر عهده‌ی ستارگانی همچون بن شوارتز (لئو)٬ بریندون اسمیث (مایکی)٬ عمر بنسون میلر (راف) و جاش برینر (دانی) است. همچنین لینا هیدی (بیگ ماما)٬ جان سینا (بارون دراکسماند) و ریس داربی (هیپنو پوتاموس) نیز به جمع این ستارگان اضافه شده‌اند. حالا طرفداران این مجموعه در انتظار یک نسخه‌ی جدید از نینجاهای دوست داشتنی با طول پخش یک فیلم سینمایی از نتفلیکس هستند.

لاک پشت های نینجا

پخش فیلم انیمیشنی و سریال کارتونی لاک پشت های نینجا

باب بَکیش٬ مدیرعامل ویاکوم تایید کرده است که نیکلودئون استودیو در دو فیلم٬ با نتفلیکس همکاری خواهد کرد. یکی از آن‌ها فیلم Loud House (یک کمدی خانوادگی در مورد یک پسر اهل میشیگان است که در کنار ۱۰ خواهر خود بزرگ می‌شود) بوده و دیگری نسخه جدید فیلم انیمیشنی لاک پشت های نینجا است. بکیش در پاسخ به این سوال که چرا برای انتشار و استریم این فیلم‌ها٬ نتفلیکس به جای ویاکوم انتخاب شده نیز چنین پاسخ می‌دهد. این سرویس٬ نتفلیکس از مخاطبین بیشتری نسبت به نمایش‌های تلویزیونی بهره می‌برد. البته در نظر داشته باشید که فیلم طلوع لاک پشت های نینجای نوجوان با انیمیشن سریالی که با همین نام در نیکلودئون پخش می‌شود ارتباطی ندارد.

هم نیکلودئون و هم نتفلیکس یک زمان انتشار برای Rise of the Teenage Ninja Turtles را اعلام کرده‌اند. این مشخص نیست اگر تیم در حال کار بر روی فیلم و کارتون طلوع لاکپشت های نینجا یکسان باشد٬ تیم صداگذاری آن‌ها نیز با یکدیگر یکسان خواهد بود یا خیر. برخلاف دیگر مجموغه‌های نینجاها٬ این مجموعه توسط یک صداگذار کهنه‌کار به نام راب پائولسون صداگذاری شده و توسط اندی سوریانو ساخته شده است. ویاکوم هم اکنون “Pinky Malinky” را نیز برای نتفلیکس تولید کرده است. به علاوه٬ تولید مجموعه “Avatar: The Last Airbender” را نیز اخیرا آغاز کرده است.

به نمایش درآمدن نسخه‌ی جدید نینجاها بر روی نتفلیکس٬ خبر خوبی برای طرفداران این انیمیشن است. این سرویس تماشای آنلاین فیلم برای ساخت٬ بودجه‌های کلانی را در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌دهد و همواره کارهای جذابی را تولید می‌کند. نخستین فصل مجموعه انیمیشن طلوع لاک پشت های نینجای نوجوان هم اکنون از Nickelodeon پخش می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اگه بیاد که عالی میشه،بچه بودم عاشق این انیمیشن بودم