فورد F-150 هارلی دیویدسون 2019

فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ ؛ یک پیکاپ وانت سفارشی منحصربه‌فرد

فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودرو شیکاگو به صورت رسمی رونمایی شد. این پیکاپ وانت سفارشی منحصربه‌فرد با همکاری شرکت توسکانی موتور ساخته شده است. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا می‌شویم.

فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودرو شیکاگو ۲۰۱۹ به صورت رسمی معرفی شد. مدل قبلی این خودرو سفارشی هارلی دیویدسون با همکاری شرکت فورد طراحی شد، اما مدل ۲۰۱۹ این خودرو با همکاری شرکت توسکانی موتور (Tuscany Motor Company) ساخته شده است. فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ از لحاظ طراحی به مدل قبلی خود شباهت زیادی دارد، اما مدل قبلی کانسپت بوده و حالا مدل تولیدی آن معرفی شده است. در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو را بررسی می‌کنیم.

فورد F-150 هارلی دیویدسون 2019

مشخصات فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹

مدل جدید خودرو فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ از ظاهری نسبتا جدید بهره می‌برد که از اجزای جدید بدنه این خودرو می‌توان به نوار نورانی قرار گرفته در سپر جلو، بچه گلگیرها، رکاب‌های جانبی، دو قلاب، جلوپنجره‌ی جدید، پوشش‌های سفارشی روی سپر و عناصر مشابه مدل رپتور روی کاپوت اشاره کرد. این پیکاپ وانت منحصربه‌فرد به رینگ‌های ۲۲ اینچی و لاستیک‌های ۳۵ اینچی مجهز شده است که برای ظاهر غول‌پیکر آن بسیار مناسب است.

فورد F-150 هارلی دیویدسون 2019

در داخل کابین نیز طراحان صندلی‌های چرم با طرح نارنجی رنگ، پدال‌های مسابقه‌ای، کف‌پوش‌های خاص، عناصر منحصربه‌فرد روی داشبورد، رکاب‌های داخلی، فرمان و پنل درهای ویژه، پلاک شماره‌دار، نشان‌دهنده‌هایی از نوع فولادی ضدزنگ را در نظر گرفته‌اند. خودرو فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ همانند نسخه سال گذشته از سیستم تعلیق BDS و شوک‌های فاکس بهره می‌برد. از ماه‌های گذشته شرکت هارلی دیویدسون پیش فروش این خودرو را شروع کرده است و فقط تعداد محدودی از این خودرو تولید و به فروش می‌رسد.

فورد F-150 هارلی دیویدسون 2019

قیمت 

شرکت هارلی دیویدسون خودرو فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹ را در سه رنگ مشکی، سفید و خاکستری تولید می‌کند که مدل مشکی با قیمت ۹۷ هزار و ۴۱۵ دلار، مدل سفید با قیمت ۹۷ هزار و ۷۱۰ دلار و مدل خاکستری نیز با قیمت ۹۸ هزار و ۴۳۳ دلار به فروش می‌رسند. تمامی این مدل‌ها از قابلیت‌های ویژه ظاهری و داخلی بهره می‌برند که آن‌ها را نسبت به مدل‌های استاندارد متمایز می‌کند.

تصاویر فورد F-150 هارلی دیویدسون ۲۰۱۹

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه