فصل 3 سریال وست ورلد

فصل ۳ سریال وست ورلد تا پیش از سال ۲۰۲۰ پخش نمی‌شود

یکی از مدیران شبکه HBO اعلام کرده که تولید فصل ۳ سریال وست ورلد (Westworld)‌ از ماه مارس آغاز می‌شود. بنابراین بعید به نظر می‌رسد آن تا پیش از سال ۲۰۲۰ پخش شود.

وست ورلد یا دنیای غرب٬ یک سریال وسترن مهیج در ژانر علمی-تخیلی است که جوناتان نولان و لیزا جوی آن را برای شبکه‌ی HBO ساخته‌اند. نخستین فصل این مجموعه دوم اکتبر ۲۰۱۶ در ۱۰ قسمت منتشر شد و دومین فصل آن نیز سال ۲۰۱۸ به انتشار رسید. هر دو این فصل‌ها با اقبال خوبی مواجه شدند٬ اما با پایان فصل دوم فقط تماشاگران ماندند با صدها سوال در مورد آنکه فصل ۳ سریال وست ورلد چه خواهد شد.

آغاز تولید فصل ۳ سریال وست ورلد از ماه مارس

زمانبندی فصل‌های قبل می‌تواند به حدس و گمانه‌زنی ما کمک کند. این مجموعه تلویزیونی در اکتبر سال ۲۰۱۶ منتشر شد٬‌ در حالی که دومین فصل آن آوریل سال ۲۰۱۸ از شبکه‌ی HBO پخش شد. هفته‌ی گذشته یکی از مدیران این شبکه در رویداد انجمن منتقدان تلویزیون اعلام کرد که تولید فصل ۳ سریال وست ورلد از ماه مارس (اسفند/فروردین) آغاز خواهد شد٬ اما نمی‌توان تایید کرد که پخش این فصل از سال جاری میلادی شروع شود. بنابراین با توجه به فرآیند وسیع تولید و پس از تولید٬ ما می‌توانیم حالا حدس بزنیم که سومین فصل این مجموعه تلویزیونی زودتر از سال ۲۰۲۰ میلادی پخش نخواهد شد.

امیدواریم که فصل آینده بتواند به بسیاری از سوال‌های ما پاسخ دهد. پرس‌هایی نظیر اینکه برنارد٬ دولوروس و هیل مهمان چه کسانی در دنیای واقعی می‌شوند٬ در حالی که دلوس تلاش می‌کند تا فاجعه‌ای که خودش در سه پارک تجربه کرده را متوقف کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. لعنت چرا سریال ها دوساله شدن

  2. عالی بود این سریال با یک دوبله خیلی خوب

  3. حتما تابستان شروع میکنم به دیدنش