آخرین مطالب
0
امروز
خرید خودرو

گزینه‌های خرید خودرو کارکرده در بازار ایران با بودجه 40 میلیون تومانی

این روزها قیمت خودرو به صورت روزانه افزایش پیدا می‌کند و با توجه به روزهای پایانی سال، بسیاری از مردم به دنبال خرید خودرو با بودجه‌ای کمتر از 40 میلیون تومان هستند که در ادامه، گزینه‌های موجود در بازار ایران را بررسی می‌کنیم.

متقاضیان خودرو به دلیل شرایط نابسامان بازار و افزایش بی‌سابقه قیمت‌ها، تصمیم گرفته‌اند به جای خودروهای صفر کیلومتر از خودروهای کارکرده استفاده کنند تا هزینه خرید کمتری را متحمل شوند. این دست از مشتریان به دنبال خرید خودرویی کارکرده با بودجه‌ای کمتر از 40 میلیون تومان هستند؛ البته با چنین بودجه‌ای نمی‌توان انتظار خرید یک خودرو بسیار مناسب را داشت. در ادامه گزینه‌های خرید خودرو با بودجه 40 میلیون تومانی را بررسی می‌کنیم.

گزینه‌های خرید خودرو کارکرده 

آن دسته از متقاضیان خودرو که بودجه‌ای حدود 40 میلیون تومانی را در اختیار دارند، می‌توانند خودروهای خارجی با عمر بالای 20 سال را انتخاب کنند. برای مثال خودروهای دهه 90 میلادی از جمله میتسوبیشی لنسر‌ها، گالانتها یا تویوتا کرولاها انتخاب مناسبی محسوب می‌شوند. از سویی با همین بودجه می‌توان خودروهای کارکرده مونتاژ داخلی را نیز انتخاب کرد؛ چراکه مشتریان می‌توانند لوازم یدکی این خودروها را به آسانی تهیه کنند. گزینه‌های داخلی فراوانی نیز وجود دارد و شما می‌توانید مدل‌های مختلف پراید را خریداری کنید. پرایدهایی که مدل ساخت آن‌ها میان سال‌های 71 تا 93 است با بودجه کمتر از 40 میلیون تومان به راحتی در بازار پیدا می‌شوند.

خرید خودرو

خودرو ام وی ام 100 با مدل ساخت 85 تا 94 نیز با بودجه 40 میلیون تومان در دسترس خواهد بود. خودرو تیبا با مدل ساخت 91 تا 94 نیز با بودجه 40 میلیون تومان می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. از دیگر گزینه‌های جذاب هم می‌توان به پژو 206 تیپ 2 با مدل ساخت 81 تا 84 اشاره کرد. خودرو سمند معمولی مدل 81 تا 84، سمند ال ایکس مدل 83 تا 84، پژو پارس مدل 82 تا 84، پژو 405 مدل 76 تا 87 نیز با بودجه‌ای 30 تا 40 میلیون تومانی گزینه‌های مناسبی خواهند بود. البته در هنگام خرید خودرو کارکرده باید به نکاتی چون وضعیت بدنه، موتور و شاسی توجه داشته باشید تا پس از خرید خودرو متضرر نشوید.

۴ دیدگاه

 1. بخدا که فقط میخوام فریاد بزنم ای نامردها مگر شما ایک ماشین چند ملیون براتون در میاد چرا هر زور وهر سیاستی دارید سر ما مردم بدبخت در میارید گذاشتین خوب ماشینها بره بالا بعد تازه منت میزارید سر مردم میگین ما ۵درصد کمتر از نرخ بازار میدیم اره خوب حق دارید مملکت بی سرو سامون که هر کسی یک گوشی دستش گرفته وداخل خونش از رویه شکم سیری یک قیمت فضائی رویه سایت دیوار وشیپور میزاره وخیلی ها هم طبعیت میکنند خوب چه انتظاری از این بیشتر میشه داشت من از طبقه سوم مملکت هستم ونه کاری دارم ونه سرمایه ای که کل سرمایم در طول ۱۴سال زندگی وبا داشتن دوفرزند یک ماشین بود که یک هفته پیش فروختم وخدا شاهد هست که با همون پول یک ماشین به من نمیدن به ارزه یک هفته وحالا اومدم خونه نشین شدم وبه خدا دارم سکته میکنم اهای مردم دارم سکته میکنم با چه زبونی بگم نه درامدی نه پولی ودوفرزند که حتی پول خرید لباس برای عید رو هم برای فرزندانم ندارم خدایا توشاهد هستی که دلم داره کباب میشه برای دختر چهارسالم باخودم گفتم ماشین رو بفروشم وبا یکی دوملیون قرض یک ماشین کم خرجتر بگیرم فقط برای کار ..حالا چه کنم اهای مسلمانها رسم مسلمانی این هست فقط دعام کنید که با ۳۵سال سن سکته نکنم وباصدای بلند میگم اهای خدا خدا خدا خدا

  (0)
 2. 40 میلیون الکی نیستا

  (0)
 3. همه باید به فکر خرید اولاغ باشیم ماشین رو بیخیال

  (1)
 4. داداش یه گاری هم به لیست اضافه میکردی همرده خودروهایی ئه که نام بردی

  (8)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*