بریک شدن سونی اکسپریا XA2 با اندروید 9

آپدیت اندروید 9 باعث بریک شدن سونی اکسپریا XA2 می‌شود!

آپدیت اندروید 9 که ساعاتی پیش برای گوشی‌های خانواده اکسپریا ایکس ای 2 منتشر شده، باعث بریک شدن سونی اکسپریا XA2 و XA2‌ اولترا می‌شود. آیا سونی راه حلی برای این مشکل ارائه کرده و کاربران می‌توانند گوشی بریک شده خود را بازیابی کنند؟

سونی اکسپریا XA2 و XA2 اولترا، تازه‌ترین گوشی‌های میان رده ای هستند که موفق شدند آپدیت اندروید 9 را از سوی کمپانی سونی دریافت کنند. گوشی‌ساز ژاپنی پس از آن که از دریافت آخرین به‌روزرسانی اندروید توسط گوشی‌های پرچمدارش مطمئن شد، حالا به دنبال عملی کردن وعده‌هایش برای گوشی‌های میان رده‌ خود است و آغاز به انتشار این آپدیت سیستم عامل اندروید برای آن‌ها کرده است.

همانطور که گفته شد، سونی آپدیت اندروید 9 را برای گوشی‌های خانواده اکسپریا ایکس ای 2 منتشر کرده است، اما مشکل اینجاست که نصب این به‌روزرسانی، باعث غیرفعال شدن گوشی می‌شود! توسعه دهندگان XDA می‌گویند که به گزارش بسیاری از کاربران کشورهای روسیه، بلاروس و قزاقستان، گوشی آن‌ها پس از نصب جدیدترین به‌روزرسانی سونی، به اصطلاح بریک شده است. این توسعه دهندگان اسناد غیراصولی را باعث بریک شدن سونی اکسپریا XA2 و XA2 اولترا پس از آپدیت به اندروید پای می‌دانند.

بریک شدن سونی اکسپریا XA2 با اندروید 9

اگر چه ممکن است تمام کاربران با این مشکل عجیب و غریب مواجه نشوند، اما اگر شما هم گرفتار این باگ شوید، گوشی شما حتی با نرم افزار Sony Companion نیز قابل بازیابی نخواهد بود. بدتر اینکه هنوز هیچ راه حلی برای برطرف کردن این مشکل ارائه نشده است، به همین دلیل ما توصیه می‌کنیم اگر شما هم صاحب یکی از گوشی‌های اکسپریا XA2 یا XA2 اولترا هستید، تا اطلاع ثانوی به هیچ عنوان آپدیت اندروید 9 را روی گوشی خود نصب نکنید.

راه حلی برای بریک شدن سونی اکسپریا XA2

ما نمی‌دانیم که چرا سونی تا بدین لحظه هیچ واکنشی به این مسئله نداشته و با کاربران گرفتار شده با این باگ چه کار خواهد کرد، اما امیدواریم مهندسان این شرکت بتوانند از پس این مشکل برآمده و به کاربران گوشی‌های مذکور این امکان را بدهند تا حداقل گوشی‌های غیرفعال شده‌ی خود را بازیابی کنند!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*