آلپینا B7 مدل 2020

آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد؛ خودرویی بهتر از بی ام و سری ۷

آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰ (۲۰۲۰ Alpina B7) رونمایی شد. این خودرو که بر اساس بی ام و سری ۷ طراحی شده است، از آن به عنوان سریع‌ترین سدان جهان نام برده می‌شود. در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو را بررسی می‌کنیم.

اخیرا شرکت خودروسازی بی ام و از محصول لوکس و پرچمدار خود با نام بی ام و سری ۷ رونمایی کرد؛‌ خودرویی که از بزرگ‌ترین جلوپنجره تاریخ محصولات این شرکت بهره می‌برد، اما پس از مدتی شرکت خودروسازی آلپینا خودرویی را بر اساس طراحی بی ام وی سری ۷ تولید کرد که به صورت غیر رسمی از آن به عنوان سریع ترین سدان جهان نام می‌برند. در ادامه مشخصات و امکانات آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰ را بررسی می‌کنیم.

آلپینا B7 مدل 2020

مشخصات آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰

در حال حاضر خودرو داج چارجر هلکت با حداکثر سرعت ۳۲۸ کیلومتر بر ساعت لقب سریع‌ترین سدان چهار در جهان را به خود اختصاص داده است، اما آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰ نیز با سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت این لقب را از داج چارجر هلکت تصاحب کرده است. از این رو به صورت غیر رسمی خودرو آلمانی آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰ را سریع ترین سدان جهان نامیده‌اند. این خودرو از لحاظ ظاهری و ساختاری بر اساس خودرو بی ام و سری ۷ طراحی شده است و جلوپنجره بزرگ آن به خوبی این ادعا را ثابت می‌کند.

آلپینا B7 مدل 2020

این سدان پر سرعت به یک موتور ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری اصلاح شده مجهز است که قدرتی معادل ۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند. این خودرو به لطف قلب آهنین خود می‌تواند ظرف مدت ۳.۵ ثانیه از سرعت صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد که از این حیث نسبت به مدل قبلی خود حدود یک‌دهم ثانیه سریع‌تر است.

تصاویر آلپینا B7 مدل ۲۰۲۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*