نوکیا نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین اسمارت فون Lumia 1020 را در وبلاگ خود منتشر کرد

مهترین مزیت رقابتی لومیا ۱۰۲۰ نوکیا در دوربین ۴۱ مگاپیکسلی آن است. هنوز این تلفن در اختیار کارشناسان مختلف قرار نگرفته تا مورد ارزیابی و مقایسه قرار گیرد، اما نوکیا در وب لاگ رسمی خود نمونه‌هایی از تصاویر گرفته شده با آن را منتشر نموده که بی‌نظیر به نظر می‌رسند.

لومیا ۹۲۰ از نظر قدرت پردازنده یا رزولوشن صفحه نمایش در حد و اندازه پرچمداران تلفن‌های اندرویدی نیست، اما وقتی نوبت به کیفیت دوربین می‌رسد، همه تلفن‌های هوشمند دنیا در مقابل سنسور بزرگ لومیا ۱۰۲۰ زانو می‌زنند. برای اینکه دید بهتری نسبت به ابعاد سنسور Pureview لومیا ۱۰۲۰ بدست آورید، نگاهی به تصویر پایین بیندازید که در آن سنسور لومیا ۱۰۲۰ در کنار سنسور رایج تلفن‌های هوشمند قرار گرفته است:
 
نوکیا در وبلاگ رسمی خود مجموعه ای از تصاویر گرفته شده با لومیا ۱۰۲۰ را به نمایش گذاشته که اگر در آنها دقت کنید، متوجه نویز بسیار کم و شفافیت و وضوح بسیار بالای آنها می‌شوید. برای مشاهده گالری تصاویر مربوط به عکس‌های گرفته شده با لومیا ۱۰۲۰ به این آدرس مراجعه کنید. در صورت تمایل می‌توانید تصاویر این مجموعه را در سه سایز متفاوت دریافت نمایید. اگر مایل هستید تا کیفیت واقعی این تلفن-دوربین را مشاهده کنید، در قسمت پایین هر عکس برروی لینک Full Resolution کلیک کنید تا تصویر با رزولوشن بالا که حدود ۸ مگابایت ظرفیت دارد را دانلود و بررسی نمایید.
 
نظر شما در باره کیفیت عکس برداری لومیا ۱۰۲۰ چیست؟ آن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*