Kenguru خودرویی جالب و جمع و جور برای معلولان

عدم شرایط ، توانایی ، امکانات و ابزارهای لازم برای رانندگی معلولان همواره یکی از عمده مشکلاتی است که معلولان سراسر جهان با آن دست و پنجه نرم می کنند.

یک فرد خلاق با همکاری یک شرکت خودرو سازی ، ماشینی کوچک و جمع و جور بنام «Kenguru» طراحی و تولید کرده است که افراد معلول با کمترین زحمت می توانند با باز کردن درب پشت خودرو به راحتی سوار شده با ویلچر خود که حکم صندلی را برای این خودرو دارد به رانندگی بپردازند.

ماشین «کنگرو» الکتریکی بوده با هر بار شارژ کردن فرد معلول می تواند به راحتی کارهای روزمره خود را با آن انجام دهد.

با بررسی و مشاهده ی داخل این خودرو خواهیم دید که طراحی فرمان آن بیشتر شبیه موتور سیکلت بوده و این موضوع به دلیل محدودیت فضا برای چرخش فرمان شاید با نگاه اول اینگونه فرض شود که راننده قدرت مانور چندانی برای گردش به چپ و راست نداشته باشد اما به هنگام استفاده  از این خودرو هرگز شرایط برای فرد معلول اینگونه نیست.

«آستین کنگرو» که اهل تگزاس یکی از ایالت های آمریکا است به عنوان بنیانگذار این پروژه تا حدی توانسته است که رضایت خاطر استفاده کنندگان از این خودرو برقی را فراهم نماید که «اوباما» رئیس جمهور آمریکا نیز در یکی از سخنرانی های غیر رسمی خود تولید کنندگان و این خودرو را مورد تحسین قرار می دهد.

Kenguru+Transporter+Stacy+Z

Yellw+3-4+veiw+12-36-14

Yellow+side

kenguru_w

michelle+entering+yellow

Stacy,+Istvan,+and+Kenguru

Michelle+Yellow+blur+backgr

Lori+entering+white

منبع:kenguru        ترجمه:gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ضمن عرض سلام لطفا مرا برای خرید خودرو مزبور راهنمایی کنید .