آخرین مطالب
0
امروز
ورزش های الکترونیکی

اولین باشگاه ورزش های الکترونیکی ROG ایسوس در استان البرز افتتاح شد

نخستین باشگاه ورزش های الکترونیکی ROG ایسوس با همکاری مجموعه‌های ورزشی در استان البرز و در مهرشهر کرج افتتاح شد. مراسم جشن افتتاح این باشگاه در پنجشنبه گذشته برگزار شد.

ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان، اهمیت ویژه‌ای برای باشگاه ورزش های الکترونیکی قائل است. در ایران نیز دفتر ایسوس با همکاری مجموعه‌های ورزشی، توانسته آنچه را که در کشورهای دیگر با استاندارد ROG شناخته می‌شود، در مجموعه‌های شاخص خود در دسترس گیمرها قرار دهد. در سال 2018 ایسوس نخستین مجموعه استاندارد خود را در تهران با نام ROG Arena افتتاح کرد و حالا در استان البرز، دومین مجموعه با استاندارد ROG و نخستین باشگاه ورزش های الکترونیکی ROG را با همکاری مجموعه Tec Caf معرفی کرد.

ورزش های الکترونیکی

مراسم افتتاحیه باشگاه ورزش های الکترونیکی در کرج

در پنج شنبه گذشته، در مهرشهر کرج، در باشگاه ورزش های الکترونیکی Tec Caf، گیمرها طی یک دورهمی ویژه آغاز همکاری ایسوس و هلدینگ ترنج را جشن گرفتند. در شروع مراسم، جناب آقای علی هادی، مدیر مجموعه هلدینگ ترنج ضمن تشکر از ایسوس و حاضرین، آغاز رسمی همکاری مجموعه Tec Caf و ROG را اعلام کردند:

مفتخریم که شروع همکاری مجموعه ورزش های الکترونیکی Tec Caf با برند نخست گیمینگ جهان یعنی ROG را جشن می‌گیریم. در مجموعه Tec Caf ما محیطی سالم و ورزشی را برای گیمرها و خانواده‌ها مهیا کرده‌ایم تا فرهنگ صحیح گیمینگ مطابق با استانداردهای روز را در اختیارتان قرار دهیم. نام این مجموعه از دو کلمه Technology و Café برگرفته شده است. در Tec Caf علاوه بر استفاده از آخرین فناوری‌های روز مرتبط با گیمینگ، یک کافه مجهز وجود دارد که امکان استفاده در زمینه‌های فرهنگی نیز فراهم است. در این محیط خانواده‌ها می‌توانند علاوه بر استفاده از تجهیزات گیمینگ کامپیوتری، از کافه کتاب، بازی‌های ذهنی، و کافی شاپ سرد و گرم مجهز استفاده کنند. در این مجموعه تمامی سبک‌های رایج از سیستم‌های VR تا بازی های آنلاین مبتنی بر کنسول و PC در دسترس بوده و از آخرین تجهیزات معرفی شده برندهای معتبر استفاده می‌شود. در این مجموعه مطابق با استاندارد ROG، یک اتاق ROG+ وجود دارد که از نمایشگرهای رده بالای ROG، و آخرین تجهیزات معرفی شده ROG تجهیز شده و کاربران می‌توانند با استفاده از این تجهیزات، به صورت حرفه‌ای از آن‌ها استفاده کنند.

ورزش های الکترونیکی

سپس سرکار خانم عباسی، مدیر مارکتینگ دفتر ایسوس، ضمن تشکر از مجموعه Tec Caf، به بیاناتی در زمینه اهداف ایسوس در ایران صحبت نمودند:

همان‌طور که مستحضرید ایسوس بیش از 15 سال در ایران فعال است و در سال‌های اخیر، توجه ویژه‌ای به گیمینگ در کشور دارد. به همین منظور در سال میلادی جاری، فعالیت‌های بیشتری در زمینه گیمینگ از ROG شاهد خواهیم بود. بعد از رویداد بزرگ WSEG امسال، ایسوس با حمایت از استریمرهای ایرانی، سعی در ایجاد محیطی تعاملی برای جامعه گیمینگ کرده است. مجموعه‌های با کیفیت نظیر Tec Caf نیز به پیشرفت صنعت گیمینگ کمک می‌کند و ما هم سعی بر این داریم تا با جامعه گیمینگ رابطه نزدیک‌تری را خلق کنیم. یکی از اهداف ما سعی در ایجاد مجموعه‌های استاندارد این چنینی در جای جای ایران است و دفتر ایسوس از مجموعه‌های دیگر دعوت می‌کند تا به مجموعه‌های استاندارد ROG بپیوندند.

ورزش های الکترونیکی

سپس از طرف دفتر ایسوس لوح استاندارد ROG به مدیریت مجموعه اهدا گردید تا شروع این فعالیت رسمی گردد. پس از آن نیز آقای مسلمی، مدیر روابط عمومی دفتر ایسوس با دعوت از استریمرهای مطرح ایرانی، در یک بحث چالشی فناوری‌های ویژه سخت افزار گیمینگ ROG را برای حاضرین شرح دادند. در انتها نیز به صورت نمادین، کیک ویژه ROG و Tec Caf توسط آقای هادی برش خورد تا شیرین آن برای جامعه گیمینگ کشور پایدار باشد.

ورزش های الکترونیکی

۳ دیدگاه

 1. چرا چکمه پوشیدن؟
  مگه اونجا برف اومده؟!

  (-2)
 2. با ارزوی موفقیت واسشون

  (1)
 3. با تاخیر ولی بالاخره شد

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*