بنتلی کانتیننتال GT

بنتلی کانتیننتال GT شماره ۹ مولینر؛ یک خودروی لوکس با رگه‌هایی از گذشته

بنتلی کانتیننتال GT شماره ۹ مولینر در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۹ به صورت رسمی معرفی شد. این خودروی لوکس و خاص به صورت سفارشی طراحی شده است. در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو را بررسی می‌کنیم.

مدتی قبل برای رونمایی از بنتلی کانتیننتال GT شماره ۹ مولینر تیزرهای جالبی منتشر شده بود تا علاقه‌مندان به محصولات بنتلی را بیش از پیش بی‌قرار کند، اما سرانجام این خودرو فوق‌العاده جذاب در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۹ معرفی شد. این خودرو توسط مولینر سفارش داده شده است و فقط ۱۰۰ دستگاه از آن تولید خواهد شد. در طراحی این خودرو از میراث موتور اسپرت بنتلی و شماره ۹ مسابقه‌ای Blower استفاده شده است.

بنتلی کانتیننتال GT

مشخصات بنتلی کانتیننتال GT 

در طراحی داخلی بنتلی کانتیننتال GT شماره ۹ مولینر شاهد عناصر چوبی هستیم که به نوعی صندلی خودروی مسابقه‌ای لمانز را تداعی می‌کند. در وسط صفحه نمایش چرخان کانتیننتال نیز یک تکه چوب مشاهده می‌شود. خریداران این خودرو می‌توانند در هنگام خرید رنگ‌های سبز Cumbrian یا هریتیج Beluga را برای تزیین کابین سفارش دهند. با چنین رنگ‌هایی بدون شک جذابیت بصری صندلی‌ها و پنل درها افزایش پیدا می‌کند.

بنتلی کانتیننتال GT

برای کنسول مرکزی تریم آلومینیومی خاصی استفاده شده است که خودروهای مسابقه‌ای دهه ۲۰ و ۳۰ میلادی نیز از آن استفاده می‌کردند. در کابین شاهد ساعت بریتانیایی ویژه‌ای هستیم که از نشان‌دهنده‌های شماره ۹ بهره می‌برد. از همه مهم‌تر طراحان برای ساخت ورودی‌های هوا از طلای ۱۸ عیار استفاده کرده‌اند.

بنتلی کانتیننتال GT

مشتریان بنتلی کانتیننتال GT شماره ۹ می‌توانند برای رنگ بدنه از میان رنگ‌های سبز Viridian یا مشکی Beluga یکی را انتخاب کنند. در جلوپنجره و بخش‌های جانبی شماره ۹ درج شده است. از سایر بخش‌های این خودرو سفارشی می‌توان به رینگ‌های ۲۱ اینچی ۱۰ پره و کیت فیبر کربنی اشاره کرد.

بنتلی کانتیننتال GT

مشخصات فنی

شرکت بنتلی برای این خودرو یک موتور ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربو در نظر گرفته است که می‌تواند قدرتی معادل ۶۲۶ اسب بخار تولید کند. این خودرو ظرف مدت ۳.۶ ثانیه می‌تواند از سرعت صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. حداکثر سرعت این خودرو نیز ۳۳۳ کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

تصاویر بنتلی کانتیننتال GT

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه