اپل بر بام اقتصاد جهان به روایت تصویر

 

اپل رشد صعودی باورنکردنی از خود به نمایش گذاشته است و به صورت پی در پی رکوردهای جدیدی به ثبت می رساند. MBA Online اینفوگرافیک جدیدی منتشر کرده که در آن سعی شده تا پول نقد اپل و میزان ارزش آن نشان داده شود. این اینفوگرافیک با مقایسه های بی مانند، با ارزش ترین شرکت دنیا را از جنبه های مختلف بررسی می کند. ادامه مطلب را از دست ندهید.
بنا بر گزارشات منتشر شده در ابتدای سال 2012، هفته پایانی سال 2011 میلادی که از آن به عنوان هفته تعطیلات یاد می‌شود بیشترین سود ممکن را عاید اپل کرده است. میزان سود اپل در این هفته بیشترین مقداری بود که تا به حال یک شرکت فناوری توانسته بود در یک هفته به‌دست آورد و بدین ترتیب اپل صاحب یک رکورد دیگر در فروش و اقتصاد شد. این شرکت فناوری مدتها بود که رقابت نزدیکی با شرکت اگزان داشته و "تنها" ۵۰ میلیارد دلار با تبدیل شدن به ارزشمند ترین شرکت جهان فاصله داشت تا اینکه در تاریخ ۱۹ جولای سال 2011 سرانجام این رکورد شکسته شد. اپل در حال حاضر ارزشمند ترین شرکت تجاری در دنیا با به شمار می‌رود.

Online MBA در صدد برآمده تا به کمک اینفوگرافیک، میزان رشد این شرکت را در حالی که در سال ۱۹۹۷، سرمایه این شرکت بحران زده تنها دو میلیارد دلار بود به ما نشان دهد. یکی از نکات برجسته تصاویر این موسسه از واقعیتی جالب حکایت دارد که سود شرکت اپل در سه ماه آخر سال 2011 میلادی برای پرداخت کل بدهی های عمومی هشت کشور از عضو اتحادیه اروپا کافی است. همچنین با مالیات بر درآمد و سرمایه این شرکت می توان یک دستگاه آیپد برای هر یک از مردمی که در کشورهای کانادا و یونان زندگی می‌کنند خرید. در ادامه نگاهی به این اینفوگرافیک ترجمه شده توسط گجت نیوز بیندازید.

 

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*