اولین کنفرانس توسعه دهندگان موبایل یاهو بزودی برگزار خواهد شد

یاهو امروز اعلام کرد که اولین کنفرانس توسعه دهندگان موبایل خود را در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۵ برگزار خواهد کرد. در این کنفرانس نمایندگان یاهو و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها در مورد پیشرفت های آینده بازار موبایل با یکدیگر بحث خواهند کرد.

در این مراسم همچنین سخنرانانی از شرکت تحلیل اطلاعات Flurry که یاهو به تازگی آن را خریداری کرده است، از دیدگاه خود بر آنچه که در توسعه موبایل ها رخ می دهد خواهند گفت.

این شرکت همچنین خبر از رونمایی از مجموعه ابزاری داد که به توسعه دهندگان کمک می کنند تا درک بهتری از کاربران داشته باشند و از اپلیکشن های خود درآمدزایی کنند و آنها را رشد و بهبود بخشند.

Jarah Euston از Flury روز دوشنبه در یک پست وبلاگی در این مورد گفت:

امروزه آمریکایی‌ها بیشتر از آنکه تلویزیون ببیند از دیوایس‌های موبایل استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث شده که تجربه کاربری موبایل و همین طور شغل توسعه دهندگان موبایل از هر دوره‌ای مهم‌تر شود. به ما بپیوندید تا به شما یک سری ابزار معرفی کنیم که به توسعه دهندگان موبایل اجازه می‌دهد کاربران خود را بهتر بشناسند و اپ‌های خود را بهبود دهند، رشد دهند و پول بیشتری از آنها به دست آورند.

طبق گفته یاهو در حال حاضر مردم آمریکا وقت بیشتری را صرف موبایل های خود در مقایسه با تلویزیون می کنند پس تعحب برانگیز نیست که یاهو در اولین کنفرانس توسعه دهندگانش بر روی موبایل ها تمرکز کرده است.

قرار است در این کنفرانس علاوه بر یاهو، توسعه دهندگان هم به سخنرانی بپردازند. هنوز ثبت نام برای این کنفرانس شروع نشده ولی افرادی که مشتاق حضور در این کنفرانس هستند می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

منبع: thenextweb

Yahoo is hosting its first ever developer conference on February 19

Yahoo is hosting its first ever developer conference on February 19

Yahoo today announced it will be hosting The Yahoo Mobile Developer Conference – its first ever conference aimed at developers – on February 19 in San Francisco.

The conference will feature Yahoo representatives and app developers discussing upcoming advances in the mobile market. Speakers from data analytics firm Flurry, which Yahoo recently acquired, will also share their insights on what’s to come for mobile development.

The company also says it will be announcing “a suite of tools that will help mobile developers better understand their users and improve, grow and monetize their apps.”

As Yahoo notes, Americans now spend more time on their smartphones than watching TV, so it’s perhaps no surprise that Yahoo’s very first developer conference is focused on the mobile space.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*