دوربین هواوی پی 30 پرو

قیمت قطعات دوربین هواوی پی 30 پرو برای سازنده چقدر تمام می‌شود؟

Huawei P30 Pro به دوربین چهارگانه پشتی مجهز است. اما نکنه اینجاست که قیمت قطعات دوربین هواوی پی 30 پرو برای سازنده چقدر تمام می‌شود؟ ما همچنین مقایسه‌ای با قیمت تمام شده‌ی دوربین گلکسی اس 10 پلاس و آیفون ایکس اس نیز انجام می‌دهیم.

اگر بخواهیم تنها یک ویژگی جذاب را در گوشی هواوی پی 30 پرو انتخاب کنیم٬ بی‌شک دوربین‌های پشتی آن است که می‌توانند عکس‌های خیره کننده‌ای را ثبت کنند. به همین خاطر است که قیمت تمام شده‌ی تمام دوربین‌های استفاده شده در قاب پشتی این گوشی که شامل یک سنسور ToF نیز می‌شوند٬ بیشتر از سایر پرچمداران پرفروش بازار٬ بیشتر است. این یادداشت علاوه بر برآورد قیمت قطعات دوربین هواوی پی 30 پرو ٬ نگاهی به هزینه‌ای که دوربین گوشی‌های گلکسی اس 10 پلاس و آیفون ایکس اس روی دست تولیدکنندگانشان می‌گذارند نیز می‌اندازد.

ماژول دوربین هواوی پی 30 پرو که شامل یک سنسور ToF نیز می‌شود٬ گران‌تر از گلکسی اس 10 پلاس و آیفون ایکس اس است

دوربین آیفون‌ها با هزینه‌ی 34.50 دلاری در هر دیوایس ارزان‌تر از گلکسی اس 10 پلاس با قیمت 44 دلاری است. در مقایسه با این دو٬ ماژول دوربین هواوی پی 30 پرو (که شامل یک سنسور ToF نیز می‌شود) هزینه‌ی 56 دلاری را روی دست تولیدکننده می‌گذارد. هر دو شرکت سامسونگ و هواوی 1.4 برابر و 1.9 برابر بیشتر در این بخش هزینه می‌کنند.

در این گزارش همچنین اشاره‌ای به نمایشگر گوشی‌ها شده که نشان می‌دهد اپل کمی بیشتر از هواوی در این بخش هزینه کرده است. نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس 125 دلار هزینه داشته است٬ در حالی که نمایشگر آیفون 120 دلار و هواوی پی 30 پرو 110 دلار هزینه داشته است. شایان ذکر است که هر دو رقیب اپل دیوایس‌های جدیدتری را نسبت به آیفون ایکس اس ارائه می‌کنند. همین زمان بیشتر به هواوی و سامسونگ کمک می‌کند تا از رقبای خود الگوبرداری کرده یا معایب موجود را در گوشی‌های خود برطرف کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. دوربینه المانی و پز عالی

  2. وقاعا دیگه حرفی میتونید بزنید؟؟

  3. بعد ما هواوی با کیفیت تره