شرایط فروش هیوندای النترا

شرایط فروش هیوندای النترا ۲۰۱۸ در نیمه دوم فروردین ۹۸

شرایط فروش هیوندای النترا ۲۰۱۸ (Hyundai Elantra) در نیمه دوم فروردین ۹۸ اعلام شد. کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندای در ایران، این خودرو را به صورت نقدی به مشتریان عرضه می‌کند.

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات هیوندای در ایران، جدیدترین شرایط فروش خودرو هیوندای النترا مدل ۲۰۱۸ را اعلام کرد. طبق این بخشنامه، از روز ۲۰ فروردین تا ۳۱ فروردین ۹۸ خودرو النترا ۲۰۱۸ با قیمت ۴۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت فروش نقدی و با موعد تحویل ۷۵ روزه به مشتریان عرضه می‌شود. در ادامه جزئیات شرایط فروش النترا ۲۰۱۸ را مشاهده می‌کنید:

توضیحات:

۱.‌ هزینه شماره‌گذاری از مبلغ خودرو کسر شده و توسط مشتری در محل شماره‌گذاری پرداخت خواهد شد. هزینه‌های شماره‌گذاری بر اساس تعرفه‌های سال ۱۳۹۸ محاسبه شده است. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو مابه‌التفاوت بر عهده متقاضی است.

۲.مشتری موظف است ظرف حداکثر ۷ روز کاری از تاریخ صدور فاکتور، به مراکز شماره‌گذاری برای دریافت پلاک و طی مراحل قانونی آن مراجعه کند.

۳. کلیه هزینه‌ها، مالیت‌ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌هایی که قانون پرداخت آن را به عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته، بر اساس تعرفه‌های سال ۱۳۹۷ محاسبه شده است. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو مابه‌التفاوت بر عهده متقاضی خواهد بود.

شرایط فروش هیوندای النترا ۲۰۱۸

  • قیمت قطعی و با احتساب هزینه‌های این خودرو حدود ۴۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
نام خودروهیوندای النترا (وارداتی)
قیمت فروش نقدی (بدون احتساب هزینه‌های شماره‌گذاری و مرتبط با آن)۴۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
هزینه‌های شماره‌گذاری و مرتبط با آن (تقریبی)۲۰ میلیون تومان
مراحل پرداخت۱
پیش‌پرداخت (همزمان با ثبت نام)۴۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
مدل۲۰۱۸
وضعیت سندآزاد
تاخیر در تحویل خودرو۱ درصد ماهانه
زمان تحویل خودرو۷۵ روز کاری

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه