طرح دوشنبه سوری همراه اول

در طرح دوشنبه سوری همراه اول بسته‌های اینترنتی رایگان جایزه بگیرید

همراه اول در راستای افزایش رضایت مشترکان خود در آخرین دوشنبه هر ماه جوایز ویژه‌ای را به آن‌ها اختصاص می‌دهد. در آخرین دوشنبه فروردین ۹۸ نیز مشترکان می‌توانند در طرح دوشنبه سوری همراه اول شرکت کرده و ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه بگیرند.

اپراتور همراه اول همواره طرح‌های مختلفی را برای افزایش رضایت مشترکان خود طی سال گذشته اجرا کرده است که یکی از این طرح‌ها، طرح دوشنبه سوری همراه اول است. در این طرح هدایایی در آخرین دوشنبه هر سال در نظر گرفته می‌شود و مشترکان با اجری آن طرح می‌توانند به صورت تصادفی از بسته‌های اینترنتی مختلفی برخوردار شوند. گفتنی است مشترکان همراه اول می‌توانند برای آگاهی از جزئیات بیشتر این طرح به سایت اینترنتی اپراتور اول مراجعه کنند.

فعال‌سازی طرح دوشنبه سوری همراه اول

مشترکان اپراتور همراه اول می‌توانند در پایان هر ماه با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۵۴ مربع در این طرح شرکت کنند و از جوایز مختلفی برخوردار شوند. در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ چهارمین طرح دوشنبه سوری همراه اول برگزار می‌شود که در این طرح بسته‌های دیتا یک مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه از ۵ صبح تا ۵ عصر در نظر گرفته شده است. تمامی مشترکان همراه اول اعم از اعتباری و دائمی با شماره‌گیری کد دستوری فوق می‌توانند به صورت تصادفی از این جایزه بهره‌مند شوند. گفتنی است تمامی مشترکان از سایت ۰۰:۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ فرصت دارند تا در این طرح شرکت و بسته دیتا خود را فعال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. برا من ۵ گیگ داد برای دوستمم ۱۰۰ گیگ

  2. همراه اول جیبه ملتو نزنه هنره

  3. همراه اول اشغال برا من ۱۰۰ مگ داد

  4. یه هفته بده یه روزه به چ دردی میخوره