تماشا کنید : مقایسه ظاهری PS4 و PS3 در ویدیوی تبلیغاتی سونی


بدون شک در دنیای بازیخورها مهمترین گجت هایی که می تواند آن ها را راضی نگه دارد کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس می باشند که همواره رقابت بسیار نزدیک و نفس گیری با همدیگر داشته اند. هواداران این ۲ محصول از دیرباز با همدیگر بحث و جدل های فراوانی داشته او هریک سعی دارند تا برتری های کنسول محبوب خود را به رخ دیگری بکشانند.

 اکنون شرکت سونی در یک ویدیو تبلیغاتی کنسول بازی جدید خود یعنی PS4 را در کنار PS3، برادر مسن تر خود قرار داده تا علاقه مندان به این کنسول از سایز و شکل و شمایل محصول پیش رو مطلع شوند. در این ویدیو از نماها و زوایای مختلف ۲ محصول در کنار همدیگر به نمایش درمی آیند و مشخص می شوند که کنسول جدید از ضخامت کمتری نسبت به محصول قدیمی تر برخوردار است. با ما به تماشای این ویدیو بپردازید.

همانطور که در ویدیو مشاهده کردید، نسل جدید از ظرافت بیشتری در طراحی برخوردار است و می تواند با پشتوانه توانایی های سخت افزاری و نرم افزاری خود، بازی خورهای طرفدار پلی استیشن را تا سال ها راضی نگه دارد.

منبع : geeky-gadgets

 

Sony Compares PS4 To PS3 To Show How Slim It Is

Many gamers think that both the Xbox One and PlayStation 4 will be huge consoles in size, but with the PS4 that is not the case at all. Sony is here to set you straight, by comparing the launch version of the PlayStation 4 and the launch version of the PlayStation 3. Both launch versions of the PlayStation 4 and PlayStation 3 are put together side by side here, showing off several angles, to show just how much slimmer the launch PS4 is compared to the launch PS3.

Yep. It sure is. So now you can stop complaining about how huge it is. It is nice and trim.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*