تعداد لایک اینستاگرام

اینستاگرام به زودی تعداد لایک پست‌ها را پنهان می‌کند

یک افشاگر ادعا می‌کند اینستاگرام به زودی تعداد لایک ها در پست‌ها را از دید فالوورهای شما پنهان خواهد کرد. این کار با هدف بهبود کیفیت پست‌های اینستاگرامی انجام خواهد شد.

با توجه به طراحی یک نمونه اولیه از سوی اینستاگرام٬ شرکت وابسته به فیسبوک٬ احتمالا تعداد لایک ها در پست‌های اینستاگرام برای سایر کاربران پنهان خواهد شد تا فقط خود شما بتوانید آن‌ها را مشاهده کنید. این اطلاعات از سوی یک متخصص مهندسی معکوس به نام Jane Wong که تغییراتی در کد منبع اپلیکیشن اندرویدی اینستاگرام مشاهده کرده٬ منتشر شده است. برخلاف طراحی کنونیُ این طراحی جدید تعداد لایک در پست‌های اینستاگرامی شما را از دیگران پنهان می‌کند٬ اما آن‌ها برای شما همچنان نمایان هستند.

اینستاگرام با پنهان کردن تعداد لایک پست‌ها به دنبال بهبود کیفیت مطالب اشتراکی است

تعداد لایک اینستاگرام

با پنهان کردن تعداد دقیق لایک شده‌ی پست‌های شما٬ اینستاگرام می‌خواهد فالوورهای شما روی آنچه به اشتراک می‌گذارید متمرکز شوند٬‌ نه تعداد لایک‌هایی که پست‌های شما دریافت می‌کنند. یکی از سخنگوهای اینستاگرام گفته است که این شرکت علاقه‌ای به اعمال تغییر در شرایط کنونی ندارد٬ اما همیشه به دنبال پیدا کردن راه‌هایی برای فشار روی کاربرانش است.

اگر اینستاگرام واقعا بخواهد با این مساله پیش برود٬‌ این شبکه‌ی اجتماعی مورد استقبال تمام کاربرانی قرار خواهد گرفت که اعداد و ارقام برای آن ها چندان مهم نیست. با این حال ما کاملا مطمئن هستیم٬ اینفلوئنسرهایی که در حال کسب درآمد از فروش لایک و فالوور هستند از این خبر ناراحت خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. بهتره ان لایک اضافه کنه

  2. کار خیلی خوبیه اینجوری خیلی از شاخ ها حالشون گرفته میشه و فضای اینستا بهتر میشه

  3. غرب استکبار با این برنامه خود که اخبار دروغین را پخش می کند میخواهد جوانان انقلابی و اسلامی ما را دلسرد کند ولی کورخونده سیلی محکمی بر دهان غرب می کوبیم 👍