تریلر فیلم مرد ماه جوزا (Gemini Man) اثر جدید ویل اسمیت منتشر شد

در فیلم Gemini Man، ویل اسمیت نقش یک قاتل را بازی می‌کند که باید با کلون جوان‌ خودش مبارزه کند. اولین تریلر فیلم مرد ماه جوزا را در ادامه تماشا کنید.

فیلم مرد ماه جوزا از سال 1997 در دست توسعه قرار داشت و در این مدت، نویسندگان و کارگردانان مختلفی برای ساخت آن استخدام شدند. مشکل اصلی فیلمنامه نبود، بلکه تکنولوژی لازم برای ساخت یک کلون جوان واقع گرایانه هنوز به وجود نیامده بود.

کارگردانی این فیلم برعهده آنگ لی است که همیشه از چالش‌های تکنیکی ساخت فیلم استقبال کرده است. او با فیلم هالک (2003) وارد ژانر علمی تخیلی شد، با فیلم زندگی پای، یک اثر سه بعدی تکامل یافته ساخت و با فیلم پیاده‌روی طولانی بیلی لین بین دو نیمه، یک نرخ فریم جدید را در سینما امتحان کرد. او در این فیلم، هر سه کار ذکر شده را به طور همزمان انجام داده و همین عامل شاید باعث شود که فیلم Gemini Man بتواند یک تجربه سینمایی متفاوت را در ژانر اکشن و علمی تخیلی رقم بزند.

شرکت پارامونت اولین ویدیوی فیلم را در نمایشگاه سینماکان به نمایش گذاشت که تحسین مخاطبان را به همراه داشت. مخاطبان اعلام کردند که از جلوه‌های بصری با نرخ فریم بالا و تکنولوژی استفاده شده در جوان‌سازی ویل اسمیت حیرت‌زده شده‌اند. در حالی که افکت‌های نشان داده شده هنوز در مرحله نهایی نیستند اما در این تریلر کاملا تحسین برانگیز به نظر می‌رسند.

تریلر فیلم مرد ماه جوزا – Gemini Man

همان طور که مشاهده کردید، جونیور توسط رئیس‌اش کلی وریس (Clay Varris) به ماموریت فرستاده می‌شود تا یک نفر به نام هنری را به قتل برساند، اما در این مسیر به مشکل برمی‌خورد زیرا شخصیت مورد هدف‌اش تمامی حرکات او را از قبل پیش بینی کرده است. او در ادامه متوجه می‌شود که این هدف در واقع یک کلون از خود اوست و همین مسئله باعث می‌شود تا جونیور وارد یک بحران وجودی شده و سولات فراوانی برایش ایجاد شود، از جمله اینکه چه کسی است و چرا برای این ماموریت فرستاده شده است.

تکنولوژی جوان‌سازی در این تریلر کاملا پیشرفته به نظر می‌رسد و استفاده از آن برای ساموئل ال جکسون در فیلم کاپیتان مارول و همچنین شخصیت‌های فیلم جدید اسکورسیزی نشان می‌دهد که سال 2019 در زمینه پیشرفت‌های فنی و سینمایی، یک سال منحصر به فرد به حساب می‌آید.

در فیلم Gemini Man بازیگران دیگری همچون کلایو اوون، بندیکت وانگ و مری الیزابت وینستد به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم در تاریخ 11 اکتبر 2019 (19 مهر 1398) به اکران سینماها در خواهد آمد و باید دید تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه