طرح دوشنبه سوری همراه اول

در طرح دوشنبه سوری همراه اول ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه بگیرید

همراه اول برای افزایش رضایت مشتریان در آخرین دوشنبه هر ماه برای مشترکان خود هدیه‌های متنوعی در نظر می‌گیرد. از این رو در آخرین دوشنبه اردیبهشت ۹۸ با شرکت در طرح دوشنبه سوری همراه اول می‌توانید تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه بگیرید.

اپراتور همراه اول در راستای افزایش رضایت مشتریان خود هدایای ویژه‌ای را به عنوان طرح دوشنبه سوری در نظر گرفته است که در پایان هر ماه جوایز آن برای مشترکان اعلام می‌شود. گفتنی است اولین دوره این طرح از ۲۴ دی ماه سال گذشته شروع شده و در سال جدید نیز همچنان اجرا می‌شود. پنجمین مرحله این طرح یک روزه در روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت اجرا خواهد شد. مشترکان اپراتور همراه اول می‌توانند برای کسب آگاهی از جزئیات بیشتر این طرح به پرتال اینترنتی اپراتور اول مراجعه کنند.

فعال‌سازی طرح دوشنبه سوری همراه اول

هدایای این طرح شامل بسته‌های دیتای ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایتی بوده که مهلت آن نیز یک روزه (از ساعت ۵ صبح تا ۱۷ عصر) است. این هدایا به صورت تصادفی به مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول تعلق خواهد گرفت. از این رو مشترکان از ساعت ۲۰:۰۰ روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع (#۶۴*۱۰۰*) آن را فعال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*