تماشا کنید : Flic دکمه ای جادویی در زندگی دیجیتال

وقتی که مخترعین، صفحه نمایش‌های لمسی را برای مردم خلق کردند، به این فکر می‌کردند که استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی را برای ما آسان‌تر کنند.اما حالا کاشف به عمل آمده که در دنیای بی‌حوصله امروز، در دست گرفتن یک تبلت و یا اسمارت فون لمسی نیز با اکراه اتفاق می‌افتد و اینجاست که گجتی به نام Flic موفق شده در وبسایت جذب کمک مالی ایندیگوگو تا ۵ برابر هدف اولیه‌اش سرمایه جمع آوری کند!

flics-multiple-colors.82edbb24

فلیک دکمه‌هایی هوشمند هستند که تقریبا تمام کارهای روتین دیجیتالی را برای شما انجام می‌دهند. کارهایی چون ثبت تصاویر، برقراری تماس، پخش موسیقی، خاموش و روشن کردن آلارم ها و … همگی با تنها فشردن یک کلیک اتفاق می‌افتد.در نگاه اول فلیک چون یک دکمه نرم و زیبا به نظر می‌رسد که بر روی تمامی وسایل می‌تواند خود را بچسباند، اما هنگامی که تنظیمات مربوط به آن را از طریق اپلیکیشن های مربوطه انجام دهید، به قدرت و بهره‌وری فوق العاده آن پی می‌برید.

take-selfie.f9e92b04

وظایف در فلیک به سه شکل برنامه‌ریزی شده است. یک کلیک، دو کلیک پشت سر هم و دیگری نگه داشتن دکمه که می‌تواند کارهای متفاوتی را طبق برنامه از پیش تعریف شده برای صاحب خود انجام دهد.

کاربردهای بسیاری برای این گجت می‌توان تصور کرد. برای مثال می‌توان از آن در کنترل انواع وسایل خانگی هوشمند مانند چراغ‌ها، روشن و خاموش کردن دستگاه‌ها و باز و بسته کردن درهای خانه بهره برد. همچنین می‌تواند در پیدا کردن تلفن شما و یا تنظیم یک اسپید دیال برای تماس با یکی از افراد خانواده و یا سفارش غذا نیز مورد استفاده قرار گیرد.

فلیک از بلوتوث انرژی پایین برای ارتباط با دستگاه‌ها استفاده می‌کند و بُردی ۴۵ متری دارد. به ادعای مخترعین سوئدی این گجت، فلیک می‌تواند تا ۶۰ هزار کلیک و یا به عبارتی ۵ سال استفاده را برای کاربران خود داشته باشد. اگر برنامه ریزی برای تولید این دکمه‌های هوشمند به خوبی پیش برود، می‌توان یکی از آن‌ها را در ماه مارس با قیمت ۳۵ دلار خرید. در کنار آن Flic Clip نیز با قیمت ۱۰ دلار به فروش می‌رسد که می‌تواند فلیک را به یک گجت پوشیدنی تبدیل کند.

در ادامه شما را به دیدن ویدیوی جالب و تبلیغاتی فلیک دعوت میکنیم :

منبع : indiegogo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه