تاریخ عرضه گلکسی فولد

تاریخ عرضه گلکسی فولد سامسونگ به زودی مشخص خواهد شد

طبق اظهارات یکی از مقامات رسمی سامسونگ الکترونیکس، این کمپانی هنوز تاریخی را برای عرضه گلکسی فولد (Samsung Galaxy Fold) مشخص نکرده است؛ اما تا چند هفته‌ آینده، دراین‌باره اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

چندی پیش بروز مشکلاتی در نمایشگر گوشی انعطاف پذیر سامسونگ، عرضه گلکسی فولد را به آینده‌ای نامعلوم موکول کرد. این تاخیر سبب شد سفارش مشتریانی که اقدام به پیش‌خرید دستگاه کرده بود‌ند نیز لغو شود؛ مگر اینکه آن‌ها دوباره درخواست خود را ثبت کنند.

کمپانی سازنده همچنان در حال کار روی نمایشگر تاشو و لولای گوشی است تا دوام‌پذیری آن را افزایش دهد؛ اما ظاهرا این کار از آنچه که انتظار می‌رفت، بیشتر زمان می‌گیرد. البته خبر خوب برای سامسونگ اینکه با مشکلات به وجود آمده برای هواوی، عرضه گوشی منعطف میت ایکس هم با تاخیر همراه خواهد بود؛ بنابراین شاید فشار تا اندازه‌ای از روی کره‌ای‌ها برداشته شود.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ گلکسی فولد پیش از آمریکا، ابتدا به بازار کره جنوبی ورود پیدا کند. همچنین منابع مطلع می‌گویند که شاید این گوشی قابل انعطاف، در نزدیکی‌های زمان رونمایی از گلکسی نوت ۱۰ عرضه شود. این در حالی است که پیش‌تر قرار بر عرضه‌ی دستگاه، بلافاصله پس از گلکسی اس ۱۰ بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.