آمازون در فکر ساخت يک کنسول بازي اندرويدي ؟!

از سوی آمازون به تازگی شایعاتی شنیده می شود که حاکی از آن است که این غول دنیای اینترنت، قصد دارد کنسول اختصاصی بازی خود را روانه بازار کند. این اطلاعات توسط سایت Game Informer فاش شده است؛‌ سایتی که همواره در رابطه با سخت افزار های در دست تولید، اخبار موثقی را ارائه می دهد.

اطلاعات رسیده حاکی از آن است که این کنسول بازی، بر مبانی سیستم عامل اندروید بنا شده است و آمازون قصد دارد از این طریق، از پتانسیل بالای اپلیکیشن های بازی سیستم عامل گوگل، نهایت بهره را ببرد. آنطور که شنیده شده است آمازون همچنین قصد دارد برای ترغیب کاربران این دستگاه، به صورت روزانه یک اپلیکیشن را رایگان اعلام کند.

آمازون در حال حاضر با دستگاه هایی همچون Kindle و Kindle Fire در بازار سخت افزار حضور موفقی دارد، لذا ساخت یک کنسول بازی توسط این کمپانی، چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. بازار کنسول های اندروید در حال حاضر با بازیگرانی همچون OUYA ، Nvidia's Shield و… کمی شلوغ به نظر می رسد، اما قطعا آمازون با استفاده از برند معتبر خود، به راحتی می تواند سهم قابل توجهی از مشتریان را به محصول جدیدش اختصاص دهد.

مسئولین آمازون هنوز در این رابطه اظهار نظر رسمی نکرده اند، اما پیش بینی می شود این دستگاه در ماه آبان و همزمان با Black Friday، که بزرگترین حراجی سال در آمریکا به شمار می رود، روانه بازار شود.

منبع : mashable

 

english

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*