آخرین مطالب
25
امروز
نمایشگاه اینوتکس 2019

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر در نمایشگاه اینوتکس 2019 شرکت می‌کند

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر در نمایشگاه اینوتکس 2019 حاضر می‌شود. از اهداف این مرکز برای حضور در هشتمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری می‌توان به شناسایی و جذب ایده‌های برتر اشاره کرد.

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر با 6 تیم برتر خود در نمایشگاه اینوتکس 2019 حاضر می‌شود. هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) طی روزهای 19 الی 22 خرداد با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» برگزار خواهد شد.

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر سال گذشته برای اولین بار به صورت رسمی در نمایشگاه اینوتکس حضور یافت و امسال با اهداف جدید و به همراه 6 تیم اسنیدز، بی پارک، جنودیپ، بهماند، انابیز و سام کلینیک در نمایشگاه اینوتکس 2019 میزبان بازدید‌کنندگان خواهد بود.

اهداف مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر با حضور در نمایشگاه اینوتکس 2019 قصد دارد تا ضمن معرفی زمینه‌های فعالیت این مرکز به صاحبان ایده و استارت آپ‌ها، تیم‌های نوآور و ایده‌پرداز را جذب کند.

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر سال 96 با سرمایه‌گذاری و حمایت تجهیزاتی و فنی سامسونگ در دانشگاه امیرکبیر تهران افتتاح شد. زمینه‌های فعالیت مرکز فناوری در حوزه‌های مرتبط با مسئولیت اجتماعی سامسونگ مانند بهداشت و سلامت، محیط زیست، انرژی و آموزش است. این مرکز در سال جدید حمایت‌ از ایده‌های مرتبط با موضوع شهر هوشمند و آموزش هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است.

تمامی مراحل حمایت مرکز فناوری سامسونگ از ایده‌ها و تیم‌های انتخابی رایگان بوده و در نهایت نیز این شرکت سهمی در مالکیت استارت آپ‌های مورد حمایت خود نخواهد داشت. این حمایت‌ها در قالب بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی سامسونگ در مقام یک شهروند حامی جامعه محل فعالیت این شرکت، انجام خواهد شد.

تیم‌های خلاق و نوآور می‌توانند طرح‌ها و ایده‌های خود را برای این مرکز ارسال و بعد از تایید اولیه از امکانات گسترده این مرکز برای تحقیق و توسعه ایده خود استفاده کنند. هر تیم پژوهشی مجاز خواهد بود برای سه دوره سه ماهه از این فرصت استفاده کند. البته تیم‌ها بعد از هر دوره سه ماهه ارزشیابی شده و برگزیدگان وارد سه ماهه بعدی می‌شوند که کمک‌ها و حمایت‌های بیشتری را شامل می‌شود.

شناسایی‌ زمینه‌های همکاری و ارتباط با سایر مراکز رشد و نوآوری و شتابدهنده‌ها هدف دیگری است که مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر با حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ دنبال می‌کند.

جزئیات نمایشگاه اینوتکس 2019

در نمایشگاه امسال بیش از 400 استارتاپ، شرکت فناور، شتاب دهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، منتور و مشاور همراه با ارائه کنندگان خدمات کسب و کار حاضر هستند.

هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی طی روزهای 19 الی 22 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین ­المللی تهران برگزار می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*