نسخه جدید نوا لانچر

نسخه جدید نوا لانچر حالت شب را بهبود می‌بخشد

نسخه جدید نوا لانچر با هدف بهبود حالت شب منتشر شد. در ادامه با تمام تغییرات Nova Launcher 6.1.11 آشنا شده و آن را دانلود کنید.

٬Cliff Wade توسعه دهنده‌ی نوا لانچر به‌روزرسانی جدید این اپلیکیشن را برای یکی از محبوب‌ترین لانچرهای اندرویدی بازار معرفی کرده است. در نسخه جدید نوا لانچر ٬ توسعه دهندگان درخواست‌های عمده‌ی کاربران را اعمال کرده‌اند تا این برنامه حتی از گذشته نیز نزد کاربران اندرویدی محبوب‌تر شود.

تغییرات نسخه جدید نوا لانچر

پس از آزمایش ویژگی‌های جدید در نسخه‌های آزمایشی٬ سرانجام نوا لانچر ۶.۱.۱۱ در فروشگاه گوگل قرار گرفت و در این مقاله به بررسی تغییرات اعمال شده نسبت به نسخه‌ی پیشین آن خواهیم پرداخت. اول از همه٬ شما سه رنگ مختلف را برای حالت شب در اختیار خواهید داشت که به درخواست کاربران شامل یک گزینه‌ی مشکی رنگ نیز می‌شود.

همچنین راه جدیدی برای حذف صفحات اصلی در دسترس است که می‌تواند این ویژگی را آسوده‌تر از قبل در اختیار کاربران قرار دهد. برخی از ایرادهای نسخه‌ی پیشین نیز در نسخه جدید نوا لانچر برطرف شده‌اند که عالی به نظر می‌رسد و می‌تواند به بهبود تجربه کاربری استفاده از این لانچر کمک کند.

اگر تا به حال از نوا لانچر استفاده نکرده‌اید و از رابط کاربری گوشی خود خسته شده‌اید٬ همین حالا می‌توانید تازه‌ترین نسخه‌ی این لانچر را از طریق این لینک دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*