مریخ نورد کنجکاوی

مریخ نورد کنجکاوی نور مرموزی را در مریخ رصد کرد

اخیرا مریخ نورد کنجکاوی در سطح مریخ تصاویر جدیدی را به ثبت رساند. در این تصاویر نور مرموزی مشاهده می‌شود که حواشی زیادی را مبنی بر وجود موجودات فضایی در این سیاره به همراه داشته است.

مریخ نورد کنجکاوی که در سال 2012 میلادی بر روی سطح مریخ فرود آمد، از 17 دوربین فوق پیشرفته برای بررسی سطح سیاره سرخ بهره می‌برد که طی این سال‌ها تصاویر و اطلاعات زیادی را از مریخ به زمین فرستاده است، اما برخی از تصاویر این مریخ نورد بسیار عجیب و مرموز به نظر می‌رسند. در همین راستا اخیرا مریخ نورد کنجکاوی در سطح مریخ تصاویر جدیدی را به ثبت رساند که در این تصاویر نور مرموزی مشاهده می‌شود که حواشی زیادی را مبنی بر وجود موجودات فضایی در این سیاره به همراه داشته است. در این تصاویر شاهد نور مرموزی هستیم که بر روی تپه‌ای قرار دارد. در پس‌زمینه این تصویر یک بیابان با تپه‌های سنگی دیده می‌شود که بالای این صخره‌ها یک حباب سفید قابل رویت است. گفتنی است کارشناسان ناسا دلیل وجود این نور مرموز را حاصل تابش اشعه کهکشانی یا انعکاس نور خورشید روی صخره‌ها عنوان کردند.

تصاویر مریخ نورد کنجکاوی از نور مرموز

مریخ نورد کنجکاوی مریخ نورد کنجکاوی

۱۱ دیدگاه

 1. راس میگه داره پرواز میکنه

  (-2)
 2. بابا این چراغ خونه ماست تو مریخ بدستور رهبری رفتیم هرموقع آمریکا آومد پرچمشو بیندازیم زیرپابسوزونیم
  الانم ازونجا دارم پیام میفرستم

  (-5)
 3. از روی یک عکس نمیشه تایید کرد که فرازمینی های هوشمند در نزدیکی سیاره ما حضور دارند یا ندارند بلکه باید مجموعه ای از هزاران شواهد محکم رو کنار هم قرار داد تا احتمال داد که وجود دارند یا ندارند، پس بحث در مورد این عکس بی مورده.
  من به شخصه با بررسی های زیادی در حد بضاعت خودم به این دیدگاه شخصی رسیدم که ناسا یک سوم اطلاعات تحقیقاتی خودشو که اغلب خیلی قدیمی هستند در اختیار عموم قرار میده و گاهی توی عکسها ناخواسته این اطلاعات در معرض دید افراد تیز بین قرار میگیره و ناسا اونهارو توجیح میکنه یکسری هم بحث موجودات فضایی را مطرح میکنن .بنظرم تنها تجهیزات روی مریخ فقط سطح نورد کنجکاوی نیست و اون نور یک شی پرنده هست که برای خود ناسا هست.

  (2)
 4. اینا همش ساختگیه

  (-13)
 5. درود طبق گفته ى ناسا کاملا درسته مى تونه دلیلش همین انعکاس نور خورشید روى صخره ها باشه که مشابه همین مورد روى زمین هم اتفاق میوفته!!!
  🙂
  یا اینکه به موجودات فضایى ارتباط داشته باشه!!
  😉

  (8)
 6. تا الان هزار بار این مسله تکرار شده اخرم هیچی نبوده

  (-7)
 7. بازم میبینی یه تیکه یخی چیزیه

  (-6)
 8. بابا شبیه همون سفینه های فضایی بعد بگید فرازمینی ها وجود ندارن

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*