نسخه تاچ بار مک بوک پرو 13

اپل نسخه تاچ بار مک بوک پرو ۱۳ خود را به‌روز کرد؛ مرگ نسخه فاقد تاچ بار؟

کمپانی اپل نسخه تاچ بار مک بوک پرو ۱۳ (Apple Macbook Pro 13) خود را معرفی کرد که مهم‌ترین مشخصه‌ی آن، تجهیز به پردازنده‌ی نسل هشتمی اینتل است. در ادامه بیشتر با لپ تاپ جدید اپل آشنا خواهید شد.

از زمانی که اپل نسخه تاچ بار مک بوک پرو خود را معرفی کرد، فرضیات مختلفی مبنی بر این که اپل به دنبال تبدیل این فناوری به یک استاندارد در تمامی مدل‌های مک بوک پرو است، شکل گرفت. با این حال یکی دو سال اول اپل نسخه‌ی فاقد تاچ بار مک بوک پرو ۱۳ اینچی خود را به عنوان گزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر و ارزان‌تر عرضه کرد.

زمانی که شما این حقیقت را در نظر بگیرید که بسیاری از مردم به تاچ بار علاقه‌ای ندارند، این تفکر به وجود می‌آید که کاربران ترجیح می‌دهند به جای آن، پول خود را پس انداز کرده و یک نسخه‌ی فاقد تاچ بار مک بوک پرو را خریداری کنند. اما متاسفانه اینطور به نظر می‌رسد که اپل تصمیم گرفته از عرضه‌ی این نسخه‌ی ارزان‌تر فاصله بگیرد. جدیدترین نسخه تاچ بار مک بوک پرو ۱۳ ساعاتی پیش معرفی شد، اما خبری از معرفی نسخه‌ی فاقد تاچ بار آن نبود!

نسخه تاچ بار مک بوک پرو ۱۳ ۲۰۱۹ اپل به پردازنده نسل هشتمی اینتل مجهز خواهد بود

این لپ تاپ از پردازنده‌ی نسل هشتمی اینتل قدرت می‌گیرد و با قیمت کمتر ۱.۱۹۹ دلاری روانه‌ی بازار خواهد شد. نسخه‌ی فاقد تاچ بار مک بوک پرو، تنها لپ تاپی نیست که اپل قید فروش آن را زده است؛ پیش‌تر نیز اپل بارها برخی از مک بوک‌های خودش را از روند تولید کارج کرده بود. این شامل مک بوک ۱۲ اینچی رتینا و همچنین آخرین نسل مک بوک ایر می‌شود که فاقد تاچ آیدی بود. این بدان معناست که اگر به دنبال لپ تاپ‌های ارزان و ضعیف هستید، باید در برندهای دیگری به دنبال گزینه‌ی مدنظر خود بگردید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این موضوع که ارزون قیمت تره واقعا خوشحال کندست