همراه اول : بسته های اینترنت همراه را گران نمی کنیم

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: همانطور که قبلاً نیز اعلام شده، در حال حاضر برنامه ای برای افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود نداشته و جداول منتشر شده در برخی رسانه ها با عنوان «بسته های جدید اینترنت همراه اول» معتبر نیست.

همراه اول تصریح کرده است در روزهای اخیر پس از اعلام خبر کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت همراه و افزایش تعرفه بسته های اینترنت یکی از اپراتورها ( ایرانسل ) ، افرادی در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی سعی دارند با انتشار گزارش، خبر و جداول تعرفه ای ساختگی، اینگونه القاء کنند که همراه اول نیز در حال افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه خود است.

این اطلاعیه می افزاید:

این گزارش ها و جداول ساختگی، به هیچ وجه مورد تایید همراه اول نبوده و همراه اول به عنوان اپراتور ملی کشور، همواره اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه خود قرار داده و هیچگاه مشترکین خود را بدون اطلاع رسانی رسمی قبلی، در مقابل کار انجام شده قرار نمی دهد.

گفتنی است تعرفه آزاد اینترنت همراه اول در سیم کارت های دائمی، هر کیلو بایت نیم ریال و در سیم کارت های اعتباری ۷۵ صدم ريال است. همچنین این اپراتور ۴ بسته اینترنت همراه شامل «بسته یک روزه با حجم ۱۵۰ مگابایت و با قیمت هزار تومان»، «بسته ۷ روزه با حجم ۸۰۰ مگابایت و با قیمت ۵ هزار تومان»، «بسته ۳۰ روزه با حجم ۲.۵ گیگابایت و با قیمت ۱۰ هزار تومان» و «بسته ۷ روزه (شبانه) با حجم ۸۰۰ مگابایت و با قیمت هزار تومان» عرضه کرده است.

بدین ترتیب همراه اول با تعرفه هر گیگابایت ماهانه ۴ هزار تومان، مقرون به صرفه ترین تعرفه اینترنت همراه در کشور را ارائه می دهد.

منبع : MCI

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. فقط یه مشکل من وقتی میخوام یه بسته همراه اول بگیرم با شماره گیری*111# میگه یا اشکال از شبکه است یا اشتباه گرفتی این خیلی وقت هست چی کنم

  2. بازم ايول به مرام همراه اول !!! ايرانسل مثل قحطي زده ها فقط داره خون مردم رو تو شيشه ميكنه

  3. بازم شکر که دوستان اطلاع رسانی کردند..باورتون نمیشه سیم کارت های ایرانسل و رایتل رو چنان پرت کردم زیر وسایلا که دیگه پیداش نکنم….الان با سرعت 9مگ دارم با همراه اول کار میکنم ایده آل نیست ولی نسبت به نبودن امکانات درون مرزی عالیه

  4. ما هم قدر ميدونيم و از همراه اول استفاده مي كنيم.

  5. فدات شم همراه اول . کارت واقعا درسته هم با انصافی هم با وجدان نه مثل بعضی از اپراتور ها .

  6. دمش گرم همراه اول… خداییش کارش درسته