سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

سریع ترین شاسی بلندهای سال ۲۰۱۹ را بشناسید

در حال حاضر علاقه مشتریان به خرید کراس اوور و شاسی بلند نسبت به سدان‌ها افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل در این مقاله شما را با سریع ترین شاسی بلندهای سال ۲۰۱۹ آشنا می‌کنیم.

امروزه بسیاری از مردم خواهان خرید کراس اوورها و شاسی بلندها هستند و این محصولات در بازار نیز با فروش بسیار خوبی مواجه هستند. خریداران معمولا به موضوع قدرت و میزان اسب بخار خودرو در هنگام خرید آنچنان که باید توجه نمی‌کنند، اما آن دسته از مشتریانی که قصد خرید یک خودرو لوکس را دارند باید به سطح سواری آن نیز توجه کنند. امروزه بسیاری از کراس اوورها و شاسی بلندها از جدیدترین تکنولوژی‌ها بهره می‌برند که به همین دلیل نسبت به گذشته عملکرد بهتری را ارائه می‌دهند. از این رو قصد داریم اکنون شما را با سریع ترین شاسی بلندهای سال ۲۰۱۹ آشنا کنیم.

معرفی سریع ترین شاسی بلندهای سال ۲۰۱۹

رولزرویس کولینان

قدرت: ۵۶۳ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

خودروهایی که لقب لوکس را یدک می‌کشند، در کنار ظاهر لوکس می‌بایست از موتوری قدرتمند بهره ببرند تا شتاب‌گیری آنها بسیار مطلوب باشد. رولزرویس کولینان یک خودرو لوکس با قدرتی چشمگیر است. این خودرو از یک موتور ۱۲ سیلندر ۶.۷ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قادر است قدرتی معادل ۵۶۳ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن‌متری را ارائه کند. رولزرویس کولینان با چنین قدرتی می‌تواند ظرف مدت ۴.۸ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

بی ام و ایکس ۶ ام

قدرت: ۵۶۷ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

بی ام و ایکس ۵ ام مورد نظر ما مدل کوپه است که البته در حال حاضر بی ام و ایکس ۵ مدل ۲۰۱۹ رونمایی نشده است. این خودرو از یک موتور ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قدرت تولید شده از موتور حدود ۵۶۷ اسب بخار است. این شاسی بلند کوپه می‌تواند ظرف مدت ۳.۸ ثانیه از سرعت صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. البته نسل جدید این خودرو از شتاب بیشتری برخوردار خواهد بود.

رنجروور اسپرت SVR

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

رنجروور در جاده و پیست به ارائه عملکرد بالا معروف نیست، بلکه مخاطبان خودرو آن را به دلیل توانایی‌های بالا در آفرود می‌پسندند، اما پس از عرضه خودرو رنجروور اسپرت SVR دیدگاه علاقه‌مندان نیز دستخوش تغییر شد. این مدل از یک موتور ۸ سیلندر ۵ لیتری سوپر شارژردار بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۵۷۵ اسب بخار تولید کند. چنین قدرتی با رنجروور اسپرت SVR این توانایی را می‌دهد تا ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد.

مرسدس-ای ام جی GLS63

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

در اکثر لیست بهترین‌ها شاهد نام مرسدس ای ام جی هستیم و اکنون نیز مدل GLS63 آن در لیست سریع ترین شاسی بلندهای سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است. این مدل از یک موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قدرت ۵۷۷ اسب بخاری آن باعث می‌شود ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

مرسدس-ای ام جی GLE63 S

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

در لیست سریع ترین شاسی بلندهای سال ۲۰۱۹ شرکت مرسدس محصولات دیگری نیز دارد. مدل GLE63 S از برادر بزرگ‌تر خود همان موتور را قرض گرفته است، اما به دلیل سایز کوچک خود می‌تواند ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. نسل جدید GLE 2020 از قدرت بیشتری برخوردار خواهد بود.

مرسدس-ای ام جی G63

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

این خودرو نیز همانند دو خودرو قبلی از این شرکت خودروسازی از یک موتور ۸ سیلندر بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی معادل ۵۷۷ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن‌متری را تولید کند. این خودرو قادر است ظرف مدت ۳.۹ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

مازراتی لوانته تروفئو

قدرت:‌ ۵۸۲ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

فراری تاکنون محصولی در کلاس کراس اوور به بازار عرضه نکرده است، اما مدتی است که شرکت مازراتی در این بازار حضور فعالی داشته است. مازراتی لوانته تروفئو در مدل استاندارد از موتور ۶ سیلندر توئین توربو با قدرت ۵۸۲ اسب بخار بهره می‌برد که البته مدل تروفئو از موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو برخوردار است.

بنتلی بنتایگا اسپید

قدرت: ۶۲۶ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

بنتلی بنتایگا اسپید همانند رولزرویس کولینان برای ارائه شتاب‌گیری نرم از یک موتور ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قادر است قدرتی معادل ۶۲۶ اسب بخار تولید کند. بنتلی بنتایگا اسپید نسبت به مدل استاندارد خود حدود ۲۶ واحد اسب بخار قدرتی بیشتری دارد که به همین دلیل حداکثر سرعت آن ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت است.

لامبورگینی اوروس

قدرت: ۶۴۱ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

اوروس به عنوان شاسی بلند معروف شرکت لامبورگینی محسوب می‌شود که از موتور ۸ سیلندر توئین توربو بهره می‌برد. این موتور می‌تواند قدرتی معادل ۶۲۷ اسب بخار تولید کند که به لطف چنین قدرتی ظرف مدت ۳.۲ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

جیپ گرند چروکی تراک هاوک

قدرت: ۷۰۷ اسب بخار

سریع ترین شاسی بلندهای سال 2019

جیپ گرند چروکی تراک هاوک از یک موتور ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپر شارژردار همی بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی معادل ۷۰۷ اسب بخار تولید کند. این خودرو توانسته است رکوردهای زیادی را به نام خود به ثبت برساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. سلام،قسطی باکارت یارانه هم میدن میخام لامبورگینی لاروس یامازراتی بردارم هرچندسریع ترازپرایدیاتیبایاسمندملی مانیستنبخاطرثوابش دوسه تاشون برمیدارم

  2. خیلی عزییزننن خدایا یکی از اینا نسیب ما بگردان

  3. اینا با رینگ آلویمنیومی عرضه میشن یا با رینگ فولادی؟
    😀

  4. خیلی هاشون شاسی بلند نبودن که

  5. ای خاک بر سر ما ها که از این همه ماشین فط عکسشون به ما رسید…….