شارژر وایرلس

شارژر وایرلس خودرویی Belkin معرفی شد

شارژر وایرلس مخصوص خودرو Belkin معرفی شد. این شارژر ۷ وات که قابلیت‌های جالبی دارد، برای گوشی های اندرویدی و آیفون کارآیی خواهد داشت.

شارژ شدن گوشی موبایل در خودرو و در حالی که مشغول رانندگی هستید، مسئله جدیدی نیست، اما در صورتی که علاقه‌ای به متصل کردن دائم کابل شارژ به گوشی را ندارید، ممکن است به محصول جدید Belkin که یک شارژر وایرلس است، علاقه‌مند شوید؛ این شارژر بر روی ورودی هوای خودرو نصب خواهد شد.

شارژر وایرلس

از آن جایی که این محصول یک شارژر بی سیم است، باید اطمینان حاصل کنید که گوشی هوشمند شما از این فناوری پشتیبانی می‌کند. به نظر می‌رسد که این مدل از شارژر Belkin برای گوشی های آیفون بهینه‌سازی شده است، اما در صورتی که گوشی شما به خوبی در این شارژر قرار گیرد، بعید به نظر می‌رسد مشکلی وجود داشته باشد.

اینطور که پیداست، این شارژر ۷.۵ وات است؛ با این که سریع‌ترین شارژر وایرلس به حساب نمی‌آید، اما گزینه بسیار خوبی برای استفاده در ماشین است. بد نیست بدانید که این محصول در وب سایت Belkin و اپل در دسترس قرار دارد. این کمپانی علاوه بر شارژر وایرلس خودرو، محصولات دیگری همانند پد و استند شارژر را هم تولید کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. یاد بگیریم اونا اپشن دارن ما هم داریم

  2. این چیزا هم مال خارجی هاست