طرح دوشنبه سوری همراه اول

در طرح دوشنبه سوری همراه اول ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه دریافت کنید

همراه اول در راستای جلب رضایت مشتریان خود در آخرین دوشنبه هر ماه برای مشترکان هدیه‌های متنوعی را ارائه می‌دهد. به همین دلیل در آخرین دوشنبه تیر ۹۸ با شرکت در طرح دوشنبه سوری همراه اول می‌توانید تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه دریافت کنید.

اپراتور همراه اول با هدف جلب حداکثری رضایت مشتریان خود هدایای ویژه‌ای را به عنوان طرح دوشنبه سوری ارائه می‌دهد که در پایان هر ماه هدیه‌های آن برای مشترکان اعلام می‌شود. نخستین دوره این طرح از ۲۴ دی ماه سال ۹۷ آغاز شده و در سال جدید نیز همچنان اجرا می‌شود. در جدیدترین مرحله این طرح یک روزه در روز دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸ اجرا خواهد شد. مشترکان اپراتور همراه اول می‌توانند برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر از جزئیات این طرح به پرتال اینترنتی اپراتور اول مراجعه کنند.

فعال‌سازی طرح دوشنبه سوری همراه اول

جوایز این طرح شامل بسته‌های دیتای ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایتی بوده که مهلت آن نیز یک روزه (از ساعت ۵ صبح تا ۱۷ عصر) است. این هدایا به صورت تصادفی به مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول اختصاص پیدا خواهد کرد. مشترکان از ساعت ۰۰:۰۰ روز دوشنبه ۳۱ تیر تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه همان روز می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع (#۶۴*۱۰۰*) آن را فعال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. یه شبه صد گیگ به چ دردی میخوره اخه