شیرشاه 2019

انیمیشن شیرشاه ۲۰۱۹ با فروش ۵۳۱ میلیون دلاری رکورد شکنی کرد

انیمیشن شیرشاه ۲۰۱۹ (The Lion King 2019) موفق به رکوردشکنی در فروش شد. این فیلم ظرف مدت ۱۰ روز اکران خود، موفق به فروش جهانی ۵۳۱ میلیون دلاری شده است.

اگر هر کسی فکر می‌کرد نقدهای متوسط شیرشاه ۲۰۱۹ باعث فروش نه چندان خوب آن در پایان هفته باکس آفیس می‌شود سخت در اشتباه بود. میزان فروش گیشه این انیمیشن جذاب، نشان می‌دهد که مردم از تماشای جدیدترین اثر کمپانی والت دیزنی کاملا لذت می‌برند.

فروش بی‌نظیر شیرشاه ۲۰۱۹ در سراسر جهان

نسخه بازسازی شده و سه بعدی شیرشاه تنها در ۱۰ روز اول اکران خود موفق به فروش ۱۸۵ میلیون دلاری در آمریکای شمالی شده است. شیرشاه ۲۰۱۹ نسخه‌ی بازسازی شده‌ی کارتونی به همین نام است که سال ۱۹۹۴ اکران شده بود. کارگردانی این انیمیشن بر عهده‌ی جان فاورو بوده و صداگذاران مطرحی همچون بیانسه (خواننده) و دونالد گلاور (هنرپیشه) در آن ایفای نقش کرده‌اند.

در فهرست ۱۰ فیلم پرفروش آغاز اکران در آمریکای شمالی، ۹ مورد آن اثر شرکت دیزنی است و حالا باید شیرشاه را در راس آن‌ها قرار دهیم. اما شرایط فروش گیشه این فیلم در خارج از آمریکا نیز بسیار خوب بوده و رکورد ۳۴۶ دلاری را ثبت کرده است. بنابراین، در مجموع ظرف همین مدت اندک شیرشاه جدید به رکورد فروش بلیط ۵۳۱ میلیون دلاری در سراسر جهان رسیده است. به نظر می‌رسد ظرف چند هفته‌ی آینده این فیلم به رکورد ۱ میلیارد دلاری دست پیدا می‌کند و لقب چهلمین فیلم برتر تاریخ را از آن خود خواهد کرد. آیا این امکان وجود دارد؟ باید منتظر ماند و دید در آینده چه می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. همه باهاش خاطره داره

  2. واقعا که حقش بود ی انیمیشن فوق العاده زیبا و خاطره انگیز

  3. منم مشتاقم ببینمش زود تر