ساعت هوشمند منعطف اوپو

پتنت‌هایی از ساعت هوشمند منعطف اوپو منتشر شد

پتنت‌هایی مربوط به ساعت هوشمند منعطف اوپو منتشر شده که جالب به نظر می‌رسد. نمایشگر این ساعت به سه حالت مختلف تبدیل می‌شود!

ما مشاهده کرده‌ایم که شرکت‌های مختلف به دنبال ساخت دیوایس‌هایی با نمایشگر منعطف هستند. توسعه‌ی تلفن‌های هوشمند یا ساعت‌های هوشمند منعطف زودتر از سایر دیوایس‌ها آغاز شده است. شرکت‌های مطرحی همچون سامسونگ و هواوی گوشی‌های منعطف خود را معرفی کرده‌اند؛ هرچند آن‌ها هنوز وارد بازار نشده‌اند.

در حال حاضر فقط یک شرکت به نام Royole است که گوشی منعطف Flexpai خود را روانه‌ی بازار کرده است. ظاهرا لنوو و سامسونگ به عرضه‌ی ساعت‌های هوشمندی با نمایشگر منعطف نیز علاقه‌مند هستند و گفته می‌شود در حال کار برای توسعه‌ی این دیوایس‌ها هستند. اما حالا اوپو نیز با انتشار پتنت‌های خود نشان می‌دهد که مشغول کار روی یک ساعت هوشمند منعطف است. این پتنت‌ها مربوط به سال گذشته هستند،‌ ولی تا به حال منتشر نشده بودند.

ساعت هوشمند منعطف اوپو

بر اساس این گزارش، شرکت اوپو پتنتی را در سازمان مالکیت جهانی به نام خود ثبت کرده است که به یک ساعت هوشمند منعطف اشاره می‌کند. این پتنت با عنوان «دیوایس الکترونیکی پوشیدنی» در سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی ثبت شده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، این پتنت یک ساعت هوشمند مجهز به یک نمایشگر انعطاف پذیر را به نمایش می‌گذارد.

نمایشگر ساعت هوشمند منعطف اوپو سه برابر بزرگ‌تر می‌شود

ساعت هوشمند منعطف اوپو دارای بندی مشابه بند ساعت‌های معمولی است و یک صفحه نمایش مربعی شکل روی آن قرار دارد. اما این صفحه نمایش معمولی نبوده و تغییرپذیر است. این بدان معناست که کاربر هرچقدر نیاز داشت، می‌تواند نمایشگر را بزرگ‌تر کند تا اندازه‌ای نزدیک به یک گوشی هوشمند را به دست آورد.

ساعت هوشمند منعطف اوپو

این ساعت به سه فرم تبدیل می‌شود، بنابراین یک نمایشگر منعطف مختلف روی آن سوار خواهند شد. وقتی هر سه این‌ها را کنار هم بگذارید، پنل صفحه ۲۰۰ درصد بزرگ‌تر از حالت معمولی خواهد بود. مدیران اوپو نیز تایید کرده‌اند که این شرکت مشغول ساخت یک ساعت با نمایشگری انعطاف پذیر است، اما حرفی از تاریخ معرفی آن نزده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. خیلی جالبه ولی کو تا ما به این تکنولوژی ها دست پیدا کنیم

  2. این پتنت خوب اگه اینطور که میگم اجرا بشه خوبه
    خودم یه پتنت میگم که صفحه گوشی دور بند ساعت قابل انتقال و ثابت کردن باشه و همین پتنت بشه بیوته توی کف دست خیلی خوب میشه بابا

  3. چقدر باحاله این از این ایده خوشم اومد