آپدیت اندروید 9 برای ال جی وی 30

سرانجام آپدیت اندروید ۹ برای ال جی وی ۳۰ منتشر شد

سرانجام آپدیت اندروید ۹ برای ال جی وی ۳۰ (LG V30) منتشر شد. این درحالیست که گوگل ماه آینده اولین نسخه‌ی پایدار اندروید ۱۰ را عرضه خواهد کرد!

انتظار می‌رود کمپانی گوگل ماه آینده‌ اولین نسخه‌ی پایدار اندروید Q را عرضه کند، اما هنوز هم برخی برندها آپدیت سال گذشته‌ی اندروید را برای گوشی‌های خود ارسال نکرده‌اند. یکی از نام‌دارترین آن‌ها ال جی است که تازه به فکر انتشار آپدیت اندروید ۹ برای ال جی وی ۳۰ افتاده است!

این بیلد جدید برای گوشی‌هایی با شماره مدل H930 منتشر شده است. شماره نسخه‌ی این به‌روزرسانی PKQ1.190414.001 است و پج امنیتی ۱ جولای ۲۰۱۹ را نیز شامل می‌شود.

آپدیت اندروید ۹ برای ال جی وی ۳۰

آپدیت اندروید 9 برای ال جی وی 30

فهرستی از تغییرات موجود در این به‌روزرسانی در دست نیست، اما یک کاربر پرتغالی که موفق به دریافت این به‌روزرسانی شده، عنوان کرده است که همراه با این به‌روزرسانی انیمیشن‌های اعلانیه‌ها جدید شده و یک چراغ اعلانیه‌ی گرد به صفحه‌ی همیشه روشن گوشی اضافه شده است. این به‌روزرسانی طی هفته‌های آینده برای تمام کاربران گوشی ال جی V30 منتشر خواهد شد، اما اگر نمی‌خواهید تا آن زمان منتظر بمانید، می‌توانید گوشی خود را از طریق نرم افزار “LG Bridge” آپدیت کنید.

آیا به‌روزرسانی اندروید ۹ برای گوشی ال جی وی ۳۰ شما نیز منتشر شده است؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ۱۴ شهریور هنوز نیومده و نخواهد اومد سرکاری بوده

  2. از دوستان و خبره های دنیای موبایل کسی خبر داره که اندروید ۹ برای الجی G6 میاد یا نه؟