آپدیت جدید گلکسی ای 80

آپدیت جدید گلکسی ای 80 قابلیت‌های جدیدی را به دوربین سلفی آن اضافه کرد

آپدیت جدید گلکسی ای 80 سامسونگ (Samsung Galaxy A80) با هدف اضافه کردن قابلیت‌های جدید به دوربین سلفی آن و برطرف کردن برخی مشکلات عجیب و غریب ای دوربین منتشر شد.

گلکسی ای 80 یکی از جذاب‌ترین دیوایس‌های حال حاضر بازار است که با دوربین‌های چرخشی خود سر و صدای زیادی به پا کرد. یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این دیوایس، دوربین‌هایش است که می‌توانید از آن‌ها هم برای تهیه‌ی عکس‌های سلفی و هم عکس‌های معمولی استفاده کنید. حال سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی را برای اضافه کردن قابلیت فوکوس خودکار به دوربین جلوی گوشی گلکسی ای 80 خود منتشر کرد.

به عنوان دیوایسی با دوربین چرخشی که اجازه می‌دهد شما بتوانید با همان کیفیت دوربین‌های پشتی تصاویر سلفی بگیرید، قطعا انتظار می‌رود تمام ویژگی‌های دوربین‌ها برای عکاسی چه در حالت پشت و چه جلو برابر باشد. با این حال چنین موردی در مورد گوشی پرچمدار سری گلکسی ای سامسونگ وجود نداشت. حالا آپدیت جدید گلکسی ای 80 آمده این مشکل را برطرف خواهد کرد.

ما در بررسی این گوشی متوجه موردی شدیم که عجیب به نظر می‌رسید. وقتی می‌خواستیم با دوربین سلفی گوشی عکس بگیریم، فوکوس خودکار آن غیرفعال بود و کار نمی‌کرد، این درحالی بود که چنین قابلیتی برای عکاسی با حالت دوربین‌های پشتی فعال بود. دوربین تنظیمات بین دو حالت را ذخیره نمی‌کرد و همچنین از ویژگی‌های دیگری نظیر بهینه‌ساز صحنه (Scene Optimizer) و فلاش LED برای عکس‌های سلفی پشتیبانی نمی‌کرد. همچنین برخلاف ادعاهای سامسونگ، ماژول دوربین این دیوایس به خوبی مونتاژ نشده است و عملیات چرخش آن حتی یکی دو هفته پس از استفاده نیز بهبود پیدا نکرده است.

جزئیات آپدیت جدید گلکسی ای 80

آپدیت جدید گلکسی ای 80

به هر ترتیب این به‌روزرسانی جدید با شماره نرم افزاری A805FXXU2ASG7 منتشر شده و پچ امنیتی ماه جولای 2019 را با خود به همراه دارد. این به‌روزرسانی برای تمام کاربران گوشی گلکسی A80 در سراسر جهان عرضه خواهد شد. اگر تا کنون آن را دریافت نکرده‌اید، به بخش تنظیمات گوشی خود و Software update رفته یا از طریق نرم افزار Smart Switch اقدام به به‌روزرسانی گوشی خود کنید. حجم این به‌روزرسانی هم 413 مگابایت است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. از این به بعد بعد از خرید گوشی باید منتظر ابدیت باشی که خیلی بیشتر به گوشی قدرت میده