ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 2

ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ را در این تصاویر باکیفیت ببینید

ایوان بلس رندرهایی از ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ سامسونگ (Samsung Galaxy Watch Active 2)‌ را منتشر کرده که طراحی نهایی آن را نشان می‌دهد.

ماه گذشته شاهد انتشار تصاویری از ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲ سامسونگ در فضای مجازی بودیم. حالا تصاویر باکیفیت‌تر و بهتری از دو نسخه‌ی مختلف این ساعت منتشر شده که رنگبندی، بندهای مختلف و طراحی کامل آن را به نمایش می‌گذارد.

رندرهای ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو ۲

ایوان بلس، افشاگر مشهور دنیای فناوری رندرهایی را از این ساعت هوشمند منتشر کرده که عرضه‌ی آن در سه رنگ با بندهایی متفاوت را نشان می‌دهد. علاوه بر این، مدل کوچک ۴۰ میلی‌متری در این رندرها فقط با بند چرمی دیده می‌شود، در حالی که مدل بزرگ‌تر ۴۴ میلی‌متری از بند سیلیکونی بهره می‌برد و خبری از بند چرم روی آن نیست.

ما امیدواریم بتوانیم طی روزهای آینده تا پیش از رونمایی رسمی از این ساعت هوشمند، ایوان بلس بتواند تصاویری از آن در دنیای واقعی را منتشر کند. ضمنا انتظار می‌رود سامسونگ و دیگر سازندگان شخص ثالث، بندهای مختلفی را برای این نسل از ساعت هوشمند سامسونگ تولید کنند.

ساعت هوشمند گلکسی واچ Active 2 قرار است ۵ آگوست (۱۴ مرداد) درست ۲ روز پیش از رونمایی از دو گوشی خانواده گلکسی نوت ۱۰، در رویدادی جداگانه معرفی شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*