محصولات ایران خودرو

قیمت جدید برخی محصولات ایران خودرو در مرداد ۹۸ اعلام شد + دعوتنامه

قیمت محصولات ایران خودرو طی هفته گذشته افزایش پیدا کرد و در همین راستا این شرکت دعوتنامه‌های جدید پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۶، پژو پارس سال، پژو ۴۰۵ SLX و رانا ال ایکس را با اصلاح قیمت برای مشتریان خود ارسال کرد.

طی هفته گذشته گروه خودروسازی ایران خودرو قیمت برخی از محصولات خود را افزایش داد که اعتراض زیادی را به همراه داشت. در همین راستا این شرکت خودروسازی داخلی دعوتنامه‌های جدید پژو ۲۰۷ دستی، پژو ۲۰۶، پژو پارس سال، پژو ۴۰۵ SLX و رانا ال ایکس را با اصلاح قیمت برای مشتریان خود ارسال کرد. در ادامه جزئیات هر یک از دعوتنامه‌های محصولات ایران خودرو را بررسی می‌کنیم.

قیمت جدید محصولات ایران خودرو

قیمت خودرو ۲۰۷ دستی

شرکت ایران خودرو برای مشتریان خودرو ۲۰۷ دستی که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت مبنا: ۸۶ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۴۰۰ تومان با تحویل ۹۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان و تخفیف ۳ میلیون تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان صادر شده است. دعوتنامه پژو ۲۰۷ دستی با کد کلاس ۶۰۰۵ صادر شده است که بدون کروز کنترلی و رینگ آلومینیومی خواهد بود.

قیمت خودرو پژو پارس سال

شرکت ایران خودرو برای مشتریان خودرو پژو پارس سال که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت مبنا: ۷۰ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۳۰۰ تومان با تحویل ۱۲۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۸۶ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و تخفیف ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ارسال شده است.

قیمت خودرو پژو ۴۰۵ اس ال ایکس

ایران خودرو برای مشتریان خودرو پژو ۴۰۵ اس ال ایکس که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت مبنا: ۶۴ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۴۰۰ تومان با تحویل ۹۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۷۶ میلیون تومان و تخفیف ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان صادر شده است.

قیمت خودرو سورن EF7 بنزینی

ایران خودرو برای مشتریان خودرو سمند EF7 بنزینی که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت مبنا: ۷۴ میلیون و ۱۸۵ هزار و ۴۰۰ تومان با تحویل ۱۰۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و تخفیف ۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۸ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان صادر شده است.

قیمت خودرو رانا

شرکت ایران خودرو برای مشتریان خودرو رانا ال ایکس که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت مبنا: ۶۲ میلیون و ۶۰۹ هزار و ۴۰۰ تومان با تحویل ۶۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۷۱ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان و تخفیف ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۸ میلیون و ۷۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان صادر شده است.

قیمت خودرو ۲۰۶ تیپ ۵

شرکت ایران خودرو برای مشتریان خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت مبنا: ۷۱ میلیون و ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان با تحویل ۹۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۸۳ میلیون و ۱۴۵ هزار و ۳۰۰ تومان و تخفیف ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان صادر شده است.

در دعوتنامه‌های خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ترمز دیسکی چرخ‌های عقب حذف شده و به جای آن ترمز کاسه‌ای در نظر گرفته شده است. دعوتنامه این خودرو با کد کلاس ۲۶۸۱۸ صادر شده است و بدون سنسور دنده عقب خواهد بود.

قیمت خودرو ۲۰۶ صندوقدار

شرکت ایران خودرو برای مشتریان خودرو پژو ۲۰۶ صندوقدار که با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ در طرح فروش ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه ارسال کرد.

قیمت: ۷۳ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۴۰۰ تومان با تحویل ۱۰۰ روزه

توضیحات: در گذشته دعوتنامه با این موعد تحویل با قیمت ۸۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و تخفیف ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان صادر شد که این دعوتنامه باطل و دعوتنامه جدید با کاهش مبلغ ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان صادر شده است. دعوتنامه این خودرو با کد کلاس ۲۷۴۳۵ صادر شده است و بدون سنسور دنده عقب خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. رانا از ۲۰۶ خیلی بهتره به نظر من این که ارزان‌ترین بلیت به حساب می‌آیند ۲۰۶ با اون قیمت ۷۳،۴ میلیون ایرانی اینجوری باشه به نظرم اصلا به صرفه نیست قابل خرید نیست همون پراید ۴۰ تومانی به نظر من عملکرد بهتری دارد

  2. عجب دورو زمونه ای شده پولی رو که میخواد میگیره ۱۰۰ روز بعد هم تحویل میده مردم رو احمق کرده