شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو در ۱۶ مرداد ۹۸

شرایط فروش ایران خودرو به صورت فروش نقدی در ۱۶ مرداد ۹۸ اعلام شد. شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم بازار خودروهای دنا پلاس، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس، رانا ال ایکس و سمند EF7 بنزینی را به صورت فروش نقدی و فوری به بازار عرضه می‌کند.

شرکت ایران خودرو در راستای تنظیم بازار خودروهای دنا پلاس، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس، رانا ال ایکس و سمند EF7 بنزینی را به صورت فروش نقدی و فوری به بازار عرضه می‌کند. مشتریان می‌توانند از ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸ در این طرح فروش شرکت کنند. این طرح فروش تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. موعد تحویل هر یک از این خودرو ۳۰ روزه اعلام شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش ایران خودرو به صورت فوری در مرداد ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

شرایط مهم ثبت نام

شرکت ایران خودرو با هدف جلوگیری از ثبت نام دلالان، واسطه‌ها و همچنین افزایش امکان ثبت نام برای مصرف‌کنندگان نهایی و واقعی در این طرح فروش محدودیت‌هایی را نظر گرفته است و مشتریان می‌بایست بر اساس مواردی که در ادامه تشریح می‌شود به ثبت نام بپردازند. در صورت ثبت نام مغایر با شرایط بخشنامه، ثبت نام مشتری از طرف شرکت ایران خودرو به صورت یک‌طرفه باطل می‌شود و وجه مشتری نیز حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به وی بازگشت داده خواهد شد.

۱.‌ ظرفیت ثبت نام در این طرح فروش برای هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو خواهد بود و اگر مشتری بر خلاف این بند ثبت نام کند، قرارداد این مشتری به صورت یک‌طرفه از طرف شرکت ایران خودرو باطل خواهد شد.

۲. تمامی مشتریان که طی ۱۸ ماه گذشته برای خرید خودرو ثبت نام کرده‌اند، در این بخشنامه اجازه ثبت نام ندارند، اگر مشتری بر خلاف این بند به ثبت نام بپردازد، قرداد این مشتری به صورت یکطرفه از طرف شرکت ایران خودرو باطل خواهد شد.

۳. در این طرح فروش امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال ممکن خواهد بود.

۴. ارائه گواهینامه رانندگی در هنگام تحویل مدارک به نمایندگی الزامی است.

شرایط فروش ایران خودرو در ۱۶ مرداد ۹۸

  • موعد تحویل این خودروها ۳۰ روز اعلام شده است.
  • لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول زیر بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.
شرح خودرو رنگ‌های قابل عرضه قیمت برنامه فروش
دنا پلاس ( کد ۷۰۳۰۹) مشکی، سفید،‌خاکستری متالیک، آبی رویال، آبی کبود، نقره‌ای ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان ۹۵۶۵۷
پژو ۴۰۵ اس ال ایکس (کد ۲۲۰۰۹) مشکی، سفید، خاکستری متالیک، نقره‌ای ۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان ۹۵۶۵۸
رانا ال ایکس (کد ۶۱۰۱۳) مشکی، نقره‌ای، خاکستری متالیک، آبی کاسپین، گیلاسی، سفید، قرمز دوپوششه ۶۷ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۴۰۰ تومان ۹۵۶۵۹
سمند EF7 بنزینی (کد ۲۹۲۱۸) سفید، مشکی، خاکستری متالیک، آبی کبود ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان ۹۵۶۷۶

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*