داروخانه آنلاین

داروخانه آنلاین، نگاهی نو به فروشگاه‌های تخصصی

این روزها دیگر ما فقط در مورد استارت اپ‌ها نمی‌خوانیم، بلکه با آنها زندگی می‌کنیم. تصور یک روز زندگی بدون تاکسی اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی، اپلیکشن های موبایل و… تقریبا غیرممکن شده است.

کسب و کارهای نوین همه چیز را به چالش کشده‌اند و با این کار خلق ارزش می‌کنند. در این بین شاید نقش فروشگاه‌های تخصصی کمتر دیده شده است، البته به غیر وجه تخصصی آن، بحث‌های قانونی از علل این مسئله بوده است.

چند سالی است که معاونت غذا و دارو، به داروخانه‌ها مجوز فروش برخی از محصولات را داده است. این محصولات شامل محصولات گیاهی، طبیعی، سنتی و مکمل‌ها می‌شود، به علاوه محصولات بهداشتی و آرایشی که البته این گروه در فروشگاه‌های عمومی هم عرضه می‌شود.

شاید در نگاه اول محصولات طبیعی، سنتی و مکمل، واژه‌های غریب به نظر برسند، اما با نگاه کردن به لیست محصولات این داروخانه‌ها کاربرد قابل توجه این محصولات در زندگی روزمره می‌شوید.

داروخانه آنلاین

داروخانه‌ی دکتر جواد اصیلی (استادیار دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد) با عنوان داروخانه آنلاین مفید طب از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با اخذ مجوز از معاونت غذا و دارو علوم پزشکی مشهد و نماد الکترونیک، با هدف ایجاد عدالت در دسترسی به محصولات گیاهی و مکمل آغاز نمود.

در حال حاضر این داروخانه بیش از ۲۵۰۰ محصول دارد که تقریبا تمام برندهای مطرح تولید کننده محصولات گیاهی و طبیعی در ایران را شامل می‌شود، برندهای معتبری چون گل دارو، باریج اسانس، قائم دارو، زردبند و گیاه اسانس و بیش از ۱۰۰ برند دیگر.

با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از مشتریان این داروخانه از استان‌های محروم، مرزنشین و برخی روستاها هستند که دسترسی به این محصولات را ندارد، ارسال رایگان برای خریدهای بیش تر از ۵۰ هزار تومان صورت می‌گیرد. در واقع حتی برای شهروند تهرانی یا مشهدی هم خرید از این داروخانه نسبت به خرید حضوری مقرون به صرفه‌تر است.

سعی شده است تا مطابق دستورالعمل معاونت غذا و دارو کلیه اطلاعات داخل کاتالوگ محصولات و اطلاعات تکمیلی شرکت تولید کننده جهت مطالعه و انتخاب کاربران فراهم شود.

داروخانه آنلاین

حفظ حریم خصوصی یک اصل است، خرید حضوری برخی محصولات، به واسطه‌ی رابطه‌ی چهره به چهره، برای برخی افراد اضطراب آور است تا جایی که این افراد از استفاده از محصولات مورد نیاز خود محروم می‌شوند. لذا در مفیدطب تمام تدابیر لازم برای یک خرید محرمانه مهیا شده است، مشتریان بدون نگرانی خرید می‌کنند و بسته‌بندی کاملا محرمانه ارسال خواهد شد.

در حال حاضر این داروخانه اینترنتی بر روی وب و اپلیکیشن اندروید در دسترس است، اپلیکشن اندروید این داروخانه نصب شده‌ترین اپلیکشن داروخانه اینترنتی در مارکت‌ها می‌باشد.

ورود به سایت داروخانه اینترنتی مفید طب

دانلود اپلیکیشن مفید طب

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالت به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. از دارو خونه انلاین با دفترچه که نمیشه خرید کرد همون نرخ ازاد نساب میشه دیگه؟

  2. من به اینا اعتماد ندارم ممکنه تاریخ مصرف گذشته بدن