آموزش گام به گام به روز رسانی به نوکیا بل

 


با توجه به اینکه برخی از کاربران دوست داشتند مراحل آپدیت بل را به صورت تصویری ببینند این مطلب آماده شد.
در ابتدا باید از آخرین بروزرسانی نوکیا سویت بر روی دستگاه کامپیوتر خود مطمئن باشد و از این لینک می‌توانید آن را دریافت و نصب کنید.
لینک دانلود نوکیا سویت ۳٫۳٫۸۶
گوشی خود را (با شارژ کامل) و دارا بودن سیم کارت به نوکیا سویت متصل کرده و دیگر کاری با گوشی نداشته باشید تا پیغام نصب با موفقیت را ببینید.
بر روی گزینه Software Updates کلیک کنید

 

گر برای شما آپدیتی در دسترس باشد گزینه Update available ظاهر می‌شود و شما می‌توانید روند به‌روزرسانی به نوکیا بل را با کلیک بر روی گزینه open آغاز کنید.


برای برخورداری از ۶ صفحه‌نمایش اصلی، منوهای بهتر و ده‌ها قابلیت دیگر در نوکیا بل گزینه Install را برای شروع نصب کلیک کنید.


‌در این صفحه Nokia Suite شما را از چیزهایی که باید قبل از به‌روزرسانی بدانید آگاه می‌کند. در واقع Nokia Suite در این مرحله به شما می‌گوید که از هر چه در حافظه گوشی ذخیره شده نسخه پشتیبان یا بک‌آپ می‌گیرد و کاری با چیزهایی نظیر عکس و ویدیو که در حافظه اصلی و کارت حافظه ذخیره شده ندارد. ممکن است لازم باشد بعد از به‌روزرسانی برنامه‌ها را دوباره نصب کنید و تنظمیات گوشی را دوباره انجام دهید. اما قبل از ادامه باید یادتان باشد که همه برنامه‌ها را ببندید. این به‌روزرسانی ممکن است ۳۰ دقیقه یا بیشتر هم طول بکشد. این مدت زمان به ارتباط شبکه بستگی دارد. اکنون با تیک زدن گزینه I understand and want to continue موارد فوق را تأیید کرده و با انتخاب گزینه Continue به‌روزرسانی را آغاز کنید.


مرحله اول- شروع دانلود نوکیا بل: حجم فایل به نوع گوشی و نسخه سیستم‌عامل بستگی دارد و ممکن است برای گوشی‌های مختلف متفاوت باشد.


در حال دانلود به‌روزرسانی نوکیا بل


مرحله دوم- تهیه نسخه پشتیبان یا بک‌آپ: در این مرحله از مخاطبان، تقویم، وظایف، یادداشت‌ها، پیام‌ها و غیره که در حافظه گوشی ذخیره شده نسخه پشتیبان تهیه می‌شود تا اطلاعات حفظ شود.
نکته مهم: از گوشی استفاده نکنید، آن را خاموش نکنید، کابل یواس‌بی را جدا نکنید. در غیر این صورت ممکن است گوشی شما از کار بیافتد.


در حال تهیه نسخه پشتیبان


در حال تهیه نسخه پشتیبان


مرحله سوم- آغاز نصب آپدیت نرم‌افزاری
نکته مهم: از گوشی استفاده نکنید، آن را خاموش نکنید، کابل یواس‌بی را جدا نکنید. در غیر این صورت ممکن است گوشی شما از کار بیافتد. در طول نصب گوشی شما ریست می‌شود و صفحه خالی نمایش داده می‌شود. هر پیغامی که ویندوز در مورد اتصال کابل یواس‌بی داد را می‌توانید نادیده بگیرید.


در حال نصب آپدیت نوکیا بل در گوشی
توجه به نکات مهم ذکر شده در بالا را فراموش نکنید

منتظر بمانید. به روزرسانی در حال اتمام است. به گوشی دست نزنید.


گوشی در حال ریست شدن است. اگر گوشی پین‌کد را خواست آن را وارد کنید.
به گوشی دست نزنید؛ حتی اگر از شما خواست جزییاتی نظیر زبان یا کد امنیتی را وارد کنید. گوشی را خاموش نکنید. گوشی را از کابل جدا نکنید.


مرحله چهارم- برگرداندن اطلاعات از کامپیوتر به گوشی


صبر کنید تا گوشی ریست شود


مرحله پنجم- پایان به‌روزرسانی (در این مرحله اگر آپدیتی برای برنامه‌های موبایل در دسترس بود نصب می‌شود)


همه چیز تمام شد! اکنون گوشی شما به‌روز شده است. گزینه Finish را برای اتمام کلیک کنید. اکنون گوشی شما با نوکیا بل اجرا می‌شود و اطلاعاتی که بک‌آپ گرفته شده به گوشی برگردانده شده‌اند. برای استفاده از گوشی، ابتدا تنظیمات گوشی و برنامه‌ها را انجام دهید. برای چک کردن آپدیت برای برنامه‌ها گزینه Tools یا ابزارها را باز کرده و سپس Software updates یا به‌روزرسانی نرم‌افزاری را کلیک کنید.
نکته مهم: اسناد شما از حافظه گوشی در C: به E:Nokia Belle  در گوشی کپی شده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*