هدست Gear VR گلکسی نوت 10

گلکسی نوت ۱۰ با هدست Gear VR سامسونگ سازگار نیست!

دو گوشی خانواده گلکسی نوت ۱۰ (Samsung Galaxy Note 10) با هدست Gear VR سامسونگ سازگار نیستند و به نظر می‌رسد سامسونگ دیگر علاقه‌ای به واقعیت مجازی ندارد!

واقعیت افزوده یکی از ویژگی‌های مهم گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ بود که حتی قلم هوشمند S Pen نیز با قابلیت AR Doodle می‌تواند ارائه کننده‌ی سرگرمی‌های واقعیت افزوده باشد. با این حال به نظر می رسد واقعیت مجازی در پایان راه خود قرار دارد. این پرچمدار جدید با هدست Gear VR سامسونگ سازگار نیست!

نسخه‌ی اصلی هدست Gear VR که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد٬ از دو گوشی گلکسی اس ۶ و نوت ۵ پشتیبانی می‌کرد. از آن زمان چند مورد تجدید نظر صورت گرفته است تا مشکلی بابت اندازه‌ی گوشی‌ها و نمایشگر گوشی‌های سامسونگ وجود نداشته باشد. با این حال٬ آخرین مدل این هدست در سال ۲۰۱۷ همراه با گوشی گلکسی اس ۸ عرضه شد.

آیا سامسونگ هدست Gear VR را فراموش کرده است؟

گیر وی آر با گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس ۵G سازگار است و دو گوشی دیگر اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس نیز به لطف یک آداپتور از این دیوایس پشتیبانی می‌کنند. بنابراین باید گوشی‌های سری نوت ۱۰ نیز با یک آداپتور بتوانند از این هدست پشتیبانی کنند٬ اما سامسونگ در رویداد معرفی این خانواده حرفی از واقعیت مجازی نزد. اگر سامسونگ بخواهد روی آداپتور خود مجددا بازنگری کرده و آن را عرضه کند٬ اجرای اپلیکیشن ۳D ٬Scanner ساخت مدل‌های سه بعدی از اشیاء در دنیای واقعی و بازی با آن‌ها در دنیای واقعیت مجازی می‌تواند جذاب باشد. و شاید قلم جدید اس پن همراه Air Actions بتواند به عنوان یک کنترلر اضافی در اینجا استفاده شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

  1. واقعا حالا می خوان چه جوری اینو بپوشونن

  2. نمونه بارز کلاه برداری

  3. خودشونم به خودشون نمیتونن رحم کنن

  4. دیگه رو چیزی که میسازند فکر نمیکنند برای همینه که تین دو دستگاه باهم سازگار نیستند.

  5. خوب با توجه به قابلیت هایی که نت تن دارای قاعدتاً باید یک هدست جدید واسش بسازن و امیدوارم که بهتر باشه چون همین هست فعلی هم چندان قابلیت‌های خوبی ندارد