شرایط فروش سایپا

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در 28 مرداد 98

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در 28 مرداد 98 اعلام شد. شرکت سایپا دو خودرو کیا سراتو 2000 و ساینا رینگ آلومینیومی را به صورت نقد و اقساط به بازار عرضه می‌کند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تنظیم بازار خودرو کیا سراتو 2000 را با قیمت 295 میلیون تومان و خودرو ساینا رینگ آلومینیومی را با قیمت 58 میلیون و 943 هزار تومان به ترتیب به صورت نقد و اقساط به مشتریان به فروش می‌رساند. متقاضیان این دو خودرو می‌توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 28 مرداد 98 در این طرح فروش شرکت کنند. گفتنی است مشتریان خودرو ساینا رینگ آلومینیومی از تسهیلات 10 میلیون تومانی با بازپرداخت 3 چک 4 ماهه برخوردار خواهند بود. این طرح فروش تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در ادامه جزئیات شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در 28 مرداد 98 را مشاهده می‌کنید:

نکات مهم ثبت نام:

1. آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 حداقل یک دستگاه خودرو از محصولات گروه سایپا را ثبت نام رکدند، اجازه ثبت نام در این طرح فروش را نخواهند داشت.

2. این طرح فروش دارای اعمال محدودیت کد ملی است و به ازای هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو ارائه می‌شود، از این رو در وارد کردن اطلاعات خود هنگام ثبت نام نهایت دقت را داشته باشید؛ زیرا اگر مشتری اطلاعات اشتباهی را وارد کند، قرارداد وی باطل شده و مبلغ دریافتی به وی بازگشت داده خواهد شد.

3. در این طرح فروش امکان صلح یا خرید انصرافی وجود ندارد.

4. افراد بالای 18 سال فقط قادر به ثبت نام در این طرح فروش هستند.

شرایط فروش سایپا – 28 مرداد 98

  • موعد تحویل این خودروها 30 روز پس از پذیرش اعلام شده است.
فروش اقساطی
نام خودرو قیمت خودرو مبلغ تسهیلات نحوه بازپرداخت
ساینا با رینگ آلومینیومی 58 میلیون و 943 هزار تومان 10 میلیون تومان 3 چک 4 ماهه
فروش نقدی
نام خودرو قیمت
کیا سراتو 2000 295 میلیون تومان

۴ دیدگاه

  1. شرایطشوخوبه نصبیت ب بقیه

    (-1)
  2. سایپا ماشین خیلی خوبیه

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*