فیس آیدی آیفون 11 اپل

فیس آیدی آیفون ۱۱ اپل از زوایای مختلف چهره‌ی شما را شناسایی می‌کند

مینگ چی کو٬ تحلیلگر ارشد اپل ادعا می‌کند که فیس آیدی آیفون ۱۱ اپل (Apple iPhone 11) می‌تواند از زوایای مختلفی چهره‌ی شما را شناسایی کند و حتما نباید رو در روی صفحه نگاه کنید.

یکی از مشکلاتی که با سیستم‌های تشخیص چهره‌ای نظیر فیس آیدی روی آیفون وجود دارد٬ این است که شما باید مستقیما به گوشی نگاه کنید تا قفل صفحه باز شود. این یک قابلیت امنیتی است که باعث می‌شود هیچ کاربر دیگری با در دست داشتن گوشی شما٬ از زوایای مختلف نتواند چهره‌ی شما را شناسایی و قفل صفحه را باز کند.

با این حال اگر شناسایی سفت و سخت چهره‌ی شما به یک معضل تبدیل شده است٬ خبر خوب اینکه فیس آیدی آیفون ۱۱ اپل می‌تواند از زوایای مختلف صورت شما را شناسایی ند. این بدان معناست که فرقی نمی‌کند صورت شما به کدام سمت مایل باشد٬ هر زمانی که گوشی را جلوی صورت خود قرار دهید سنسور چهره‌ی شما را شناسایی می‌کند و قفل صفحه را خیلی سریع باز می‌کند.

رمز موفقیت فیس آیدی آیفون ۱۱ اپل

این اولین باری نیست که گزارشی در ارتباط با حضور یک نسخه‌ی پیشرفته‌تر از فیس آیدی در گوشی آیفون ۱۱ را می‌شنویم. مینگ چی کو٬ تحلیلگر ارشد کمپانی اپل اخیرا گزارش داده است که Face ID در گوشی آینده‌ی اپل می‌تواند نور را بیشتر از گذشته تغذیه کند تا نور آن با سایر منابع مادون قرمز تداخل پیدا نکند.

علیرغم بهبود عملکرد فیس آیدی٬ به نظر می‌رسد اپل قصد دارد تاچ آیدی را که از آیفون ایکس به بعد حذف شد٬ مجددا به گوشی‌های خود بازگرداند.  گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد آیفون های سال ۲۰۲۱ اپل هم از فیس آیدی و هم از تاچ آیدی بهره‌مند خواهند بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اینم امتحان کنن میترسم گول بخوره و باز شه