دی لینک با روتر وای فای فضایی خود به CES 2015 آمد

امسال دی‌لینک با یک روتر وای فای فضایی و یوفو گونه به نمایشگاه CES آمده است. البته برای به پرواز درآوردن این یوفو باید اینترنت پرسرعتی نیز داشته باشید.

CES همیشه و هر ساله پر از سورپرایزهای گوناگون بوده است. این بار قرعه به نام یک وای فای روتر با ظاهری عجیب و غریب افتاده که از قضا تولیدی یکی از مشهورترین کمپانی ساخت مودم دنیاست. این روتر با نام AC3200 Ultra Wi-Fi Router از محصولات کمپانی دی‌لینک است که در قالب یک سفینه فضایی و بیگانه در آمده است.

این روتر دارای 6 آنتن است و از آخرین پروتکل وای فای 802.11 پشتیبانی می‌کند و تا فرکانس 2.3 گیگاهرتز و سرعت 1300Mbps را تأمین می‌کند. این مدل از فردا با قیمت 309.99 دلار در وبسایت Newegg عرضه می‌شود.

البته مدل بالا یکی از اعضای خانواده الترای دی‌لینک است و مدل‌های دیگری با نام‌های AC5300 و AC3100 نیز معرفی شده است. مدل نخست قادر است سرعت سرعت 5300Mbps را تأمین کند و مدل دیگر نیز به سرعت 3100Mbps می‌رسد.

تمامی این مدل‌ها از یو اس بی 3.0 و گیگابیت اترنت پشتیبانی می‌کنند و در رنگ قرمز به بازار وارد خواهند شد.

دی‌لینک می‌گوید که مدل‌های AC3100 و AC5300 از تکنولوژی MIMO نیز پشتیبانی می‌کنند که می‌تواند انتقال دیتای پیوسته به گروهی از مصرف کنندگان وای فای را فراهم و بر بازدهی روتر بیفزایند. هر دو مدل ذکر شده در سه ماهه دوم سال جدید فروش خود را آغاز می‌کنند و قیمت آن‌ها در حال حاضر مشخص نیست.

منبع : CNET

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*