مشترکان اینترنت همراه

تعداد مشترکان اینترنت همراه به بیش از ۶۲ میلیون مشترک رسید

تعداد مشترکان اینترنت همراه ۳G و ۴G تا پایان سه ماه نخست سال ۹۸ به بیش از ۶۲ میلیون مشترک رسید که حاکی از ضریب نفود ارتباطات سیار ۷۴.۸۳ درصدی در کشور است.

امروزه ارتباطات سیار به میزان چشمگیری گسترش پیدا کرده است و به همین دلیل بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند از اینترنت گوشی های موبایل خود که از اینترنت نسل ۳ و نسل ۴ برخوردارند، استفاده کنند. اینترنت همراه بعضا حتی از اینترنت ثابت همانند وای فای و انواع DSL نیز سرعت بهتری را ارائه می‌دهد و همین موضوع کاربران را به استفاده از اینترنت سیار ترغیب کرده است.

تعداد مشترکان اینترنت همراه

مشترکان اینترنت همراه

بر اساس گزارش جدیدی که توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا پایان سه ماهه نخست سال ۹۸ منتشر شده است، تعداد مشترکان اینترنت همراه حدود ۶۲ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۷۶۹ نفر افزایش یافته که نشان می‌دهد ضریب نفوذ اینترنت سیار به ۷۴.۸۳ درصد افزایش پیدا کرده است. طبق این آمار، تعداد مشترکان همراه اول ۳۰ میلیون و ۳۹۸ هزار و ۵۱۲ نفر است و تعداد شهرهای پوشش ۳G حدود ۱۲۴۷ و شهرهای تحت پوشش ۴G نیز ۱۲۴۶ شهر است. تعداد مشترکان اپراتور ایرانسل حدود ۲۷ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۹۰۳ اعلام شده است که تعداد شهرهای تحت پوشش ۳G حدود ۱۱۸۴ و شهرهای تحت پوشش ۴G حدود ۱۱۱۹ شهر است. همچنین تعداد مشترکان اپراتور رایتل حدود ۴ میلیون و ۱۵ هزار و ۳۵۴ مشترک است که تعداد شهرهای تحت پوشش ۳G این اپراتور ۴۸۴ شهر و شهرهای تحت پوشش ۴G حدود ۳۷ شهر است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. چ سودی میزنن جیب لامصبا از پول این بسته ها

  2. ۶۲ میلیون ینی فقط ۱۸ میلیون نفر داریم که استفاده نمیکنن